Pivní svět

Příspěvky s tagem ‘chlazení’

Profi chlazení pro zdravotnictví

Firma Eldos rozšířila nabídku svého „gastro“ sortimentu o novou kategorii. Ta je zaměřena na zdravotnickou oblast. Ano, chladící zařízení není spojeno pouze s potravinářství a gastro odvětvím. I ve zdravotnictví je důležité uchovávat například léky ve stanovených podmínkách. Právě k tomu slouží speciální chladící skříně, které zajistí ty nejlepší podmínky.

Dobře vychlazené nápoje

Pokud jdete do obchodu s potravinami a nápoji, pak jistě chcete mít jistotu, že vystavované zboží je v pořádku a skladováno v těch nejlepších a odpovídajících podmínkách. Stejně tak tomu je například i v restauraci, hotelu zkrátka všude, kde je možné si zakoupit chlazené nápoje. K tomuto účely slouží speciální gastro vybavení, šité na míru […]

Profesionální výčepní zařízení Lindr KONTAKT 40

V dnešním článku si představíme model výčepního zařízení, který je určený zejména pro profesionální komerční využití. Pivní chlazení Lindr Kontakt 40 spadá do kategorie zařízení bez vzduchového kompresoru. Jak je vidět níže na obrázku, jedná se o chlazení s jedním kohoutem. Více informací naleznete v další části našeho článku.