Pivní svět Rotating Header Image

léto

Jak přežít vedra?

Aktuálně nás sužují horké dny, na které moc touto dobou nejsme zvyklí, alespoň co se týče několik let nazpátek. Příroda je zkrátka nevyzpytatelná a sama si určí, jak to daný rok bude. Jen doufejme, že si tyto hezké dny nevybereme nyní a v červenci a srpnu nebude deštivo. Jak ale přežít tyto dny, když je musíte trávit v kanceláři, nebo zavření doma? Větrání nepomůže, to si spíše horký vzduch ještě více pustíte do objektu. (Pokračování textu…)

Jste připraveni na letní párty?

Máme před sebou poslední měsíc, než nám začnou letní prázdniny. Tedy prázdniny. Spíše období dovolených, ale hlavně čas, který velká část z nás ráda tráví na zahradě, terase, u bazénu… A většinou s těmi, které máme nejraději. Ano, léto se blíží a tím i období oslav, grilovaček a různých zahradních párty, na kterých kromě kvalitního jídla, nesmí chybět ani dobré pití. (Pokračování textu…)

Je léto, kámo, ještě…

Ano, léto ještě neskončilo a ikdyž se nyní trochu ochladilo, věříme, že letní teploty ještě přijdou a bude možné uspořádat nějakou další letní zahradní párty, na které nesmí chybět nějaké kvalitní vychlazené pivo z vašeho oblíbeného pivovaru. A když ne doma, tak můžete vyrazit do hospůdky či zahradní restaurace a pivo si vychutnat tam. Nicméně v létě padá často volba na první možnost, protože jsme národ, který miluje dobré jídlo i pití a v letních měsících se z většiny z nás stávají kuchaři světové třídy, kteří vymýšlí recepty, co a jak ugrilovat 🙂 (Pokračování textu…)

Horka řádí dál…

Letošní léto je opravdu horké. Což je samozřejmě dobře, protože v létě si chceme užívat sluníčka, vody, pohody a nebýt zavření někde doma. Nicméně jsou situace, kdy zkrátka doma či v kanceláři být musíte, protože nemáte dovolenou atp. V takových případech je třeba s horkem „bojovat“. Velkým pomocníkem je v tomto ohledu klimatizace – nástroj, která má své příznivce i odpůrce. (Pokračování textu…)

Letní speciality na gril?

S počasím to letos stojí za starou bačkoru, ale i přesto nás to neodradí k tomu, abychom si ugrilovali nějakou tu dobrůtku. Když je nejhůř a nedá se být venku, pak je na čase vytáhnout elektrický gril a vaši „párty“ uskutečnit v interiéru. Případně se tepleji obléknout a zůstat venku… (Pokračování textu…)

Plány na léto?

Nedávno skončila zima a za chvíli za sebou budeme mít půl nového roku 🙂 Možná začínám trochu depresivně, ale to určitě není cíl článku. Spíše jsem chtěl upozornit na skutečnost, že čas letí a je nejvyšší čas si naplánovat letošní letní dovolenou. Jak jste na to vy, už máte vybráno kam a kdy pojedete? Já zatím ne… (Pokračování textu…)

Konečně léto?

Že by se na nás konečně přišlo podívat léto? Pokud ano, pak je správný čas na to, naplánovat si nějakou tu dovolenou. A proč se vydávat za hranice naší republiky, když je u nás mnoho míst, kam vyrazit. Většina hotelů nabízí kvalitní ubytovací služby a k tomu mnoho možností pro volnočasové aktivity. (Pokračování textu…)

Letní relaxace v pivních lázních

Plánujete již letní dovolenou? Budete jí trávit v České republice? Chtěli byste vyzkoušet něco nového, neobvyklého? Skvělý tipem je relaxační pobyt v pivních lázních. Vzhledem k tomu, že jednotlivé pivní lázně jsou rozmístěny prakticky po celé republice, je tento tip užitečný pro všechny z vás, kdo máte rádi odpočinek a relaxaci. (Pokračování textu…)