Pivní svět Rotating Header Image

Minibar Tefcold DB 200 S

Chladící minibary jsou nedílnou součástí gastro vybavení hotelů, restaurací, barů… Při výběru je třeba se zaměřit na to, jaký model je pro vás nejvhodnější, aby splnil veškerá vaše očekávání. Značka Tefcold je předním výrobcem gastro zařízení. Dnes si představíme její model minibaru Tefcold DB 200 S.

Objednávat ho můžete v eshopu Eldos-shop.cz, který je specialistou na gastro vybavení a co je důležité, nabízí autorizovaný záruční i pozáruční servis na značku Tefcold.

Proč model DB 200 S?

Jedná se moderní gastro zařízení, které disponuje dvěma prosklenými posuvnými dveřmi. Uživatelé ocení intenzivní ventilované chlazení a elegantní design, který je umocněný vnitřní LED osvětlením. Zkrátka dokonalá prezentace vašich produktů zajištěna.

Chladící prostor minibaru Tefcold DB 200S je vychlazovaný výparníkem a pomocí vestavěného ventilátoru dochází k rychlému a výkonnému chlazení, které zaručuje rovnoměrnou teplotu v celém chladícím prostoru. Doporučujeme proto využití zejména na prezentaci balených potravn a nápojů.

Funkce automatického odtávání výparníku zaručuje téměř nulovou údržbu chladící skříně s celkovým objemem 183 l.

Zmíněné LED osvětlení dokonale odprezentuje vystavené zboží směrem k vašim zákazníkům.

Kapacita minibaru

Pro představu uvádíme malý výčet zboží, které lze v minibaru uskladnit včetně maximálních počtů.

  • Plechovky 330 ml – 276 ks
  • Plechovky 500 ml – 188 ks
  • Lahve 330 ml – 143 ks
  • Lahve 500 ml PET – 143 ks

Potřebujete poradit s výběrem? Obraťte se na prodejní specialisty eshopu Eldos-shop.cz.

Comments are closed.