Pivní svět Rotating Header Image

Nerezová gastro zařízení

Nerez – materiál, který má svoji krásu. V oblasti gastro se jedná asi o nejčastěji používaný materiál. Vyrábí se z něj nejen spotřebiče, ale i pomocná kuchyňská (restaurační) zařízení. Právě tento sortiment se nyní stal novinkou v nabídce eshopu Eldos-shop.cz, jak jinak než ve spolupráci s předním gastro výrobcem, značkou NORDline.

Na jednom místě si tak můžete objednat kompletní vybavení pro vaši gastro provozovnu. Rozhodně je z čeho vybírat, navíc za výhodné ceny. Proč právě Eldos? Jedná se nejen o autorizovaného prodejce, ale i servis této značky. Výhodou je mimo jiné i profesionální přístup k zákazníkům, kterým se v první řadě nabízí kvalitní poradenství, které má za cíl nabídnout jim takové vybavení, které jim bude nejvíce vyhovovat.

Nerez, kam se podíváš

Co tedy budou moci zákazníci firmy Eldos nově objednávat přes eshop či v kamenné prodejně? Doplňková zařízení z nerezu, mezi která spadají například servírovací stolky (vozíky), gastro pracovní stoly či mobilní vozíky, které poslouží například pro bezpečné a efektivní odložení či uložení gastronádob, táců a jiného drobného vybavení.
Servírovací stolek NORDline

Značka NORDline si zakládá na precizním provedení. Její zařízení jsou odolná, stabilní se snadnou obsluhou. I díky vybavení této značky se celá řada gastro provozoven posunula do vyšších pater oblíbenosti u zákazníků, protože díky tomu zefektivnila služby v restaurační kuchyni – kvalitnější podmínky uchovávání potravin, efektivnější práce kuchařského týmu, rychlejší příprava pokrmů a mnohé další výhody.

Přesvědčte se sami o kvalitách značky NORDline. V eshopu Eldos-shop.cz jsou připraveni zodpovědět vaše dotazy a nabídnout vám to nejlepší pro váš provoz.

Comments are closed.