Pivní svět Rotating Header Image

Pivo v době karantény?

Domácí karanténa, do které jsme se dostali vinou koronavirové epidemie není pro nikoho ničím příjemným. Naopak nás to dostalo do složité situace. Jsou však věci, které si odepřít nenecháme a které je možné řešit i jinak, než jsme byli zvyklí dosud.

Restaurace a hospody jsou prozatím uzavřené. Ačkoli jsou určité způsoby, jak si točené pivo dopřát například skrze výdejní okénka, kdy si pivo odnesete například ve svém džbánku, jsou i další možnosti – domácí výčepní zařízení. Pivo si tak můžete natočit sami, kdy se vám bude chtít. No a když vám soused podá džbánek přes plot a dodržíte základní pravidla daná vládními a hygienickými nařízeními, tak si můžete popít společně (z bezpečné vzdálenosti).

Pivo v době karantény

Určitě podporujeme a jsme rádi za projekty typu Zachranpivo či Zachranhospodu. Obojí je však možné řešit i tím, že si domů pořídíte soudek z oblíbeného pivovaru, nebo odkoupíte z vaší spřátelené hospůdky a pivo si pak natočíte doma.

Kde si objednat pivní chlazení pro domácí využití? Firma Eldos-shop.cz nabízí pohodlný a bezpečný nákup v online eshopu. Na výběr je několik modelů, vše závisí na vašich potřebách.

Nabídku naleznete zde.

Comments are closed.