Pivní svět Rotating Header Image

Získejte výhodné ceny gastro zařízení

Kdo by nechtěl nakupovat výhodněji. Někdy stačí opravdu málo a získáte přístup k výhodnějším nabídkám oproti ostatním. O VIP sekci eshopu Eldos-shop.cz jsme vás informovali již dříve, konkrétně o její první fázi, která byla přístupná všem.

V současné době jsou výhodné ceny gastro zařízení stále k dispozici, ale VIP sekce je přístupná pouze pro registrované zákazníky. Není to nic složitého, registrace je snadná a rychlá a díky ní následně získáte přehled o všech výhodných nabídkách chladících skříní, vinoték, chladících boxů a dalšího gastro sortimentu.

Gastro zařízení Tefcold

Nakupujte u spolehlivé firmy

Eldos-shop.cz je spolehlivý obchod a partner, který vám nabídne přesně takové vybavení, které hledáte a které pomůže vašemu obchodu, prodejně, restauraci… zvýšit efektivitu práce, konkurenceschopnost a zejména získat vybavení, které je kvalitní, odolné a snadno se s ním pracuje.

Jaké další výhody můžete očekávat? Zejména dopravu zdarma u objednávek nad 3.000,- Kč, poradenskou činnost, záruční i pozáruční servis, náhradní díly. Více o službách na stránkách www.eldos-shop.cz.

Comments are closed.