Pivní svět Rotating Header Image

Že by přišlo jaro dřív?

Uplynulý víkend přinesl krásné dalo by se říci jarní počasí. Stejný trend pokračuje i na začátku nového pracovního týdne. Na sociálních sítích se tak objevily příspěvky, ve kterých lidé poukazovali na zahájení nové grilovací sezony, první vyjížďky na kolech, motorkách atp.

První zahradní párty roku 2019?

Je otázkou, zda toto počasí vydrží a jaro přijde dříve, než jsme na to zvyklí. Prozatím to ale vypadá, že to tak bude, předpovědi ukazují podobný ráz počasí až do poloviny března, kdy nás budou čekat dlouhodobě nadprůměrné teploty. Zkrátka to vypadá, že u nás zima bude mnohem kratší, než na co jsme byli zvyklí. Dobrá zpráva pro ty, kteří nemají rádi chladné dny, naopak nemilá informace pro milovníky zimních aktivit.

Pivní chlazení Lindr

Pro tu první skupinu to ale znamená, že mohou mnohem dříve a déle využívat možností venkovních posezení, teras, pergol. Jak jste na tom vy? Stihli jste už první letošní grilovačku? Narazili jste s přáteli první soudek?

Na novou sezonu byste měli být dobře připraveni. Pokud již máte svoji pivní chlazení, pak je třeba vše zkontrolovat a provést předsezónní opečování, abyste si mohli dopřát kvalitně vychlazená a chutná pivečka z vašeho oblíbeného pivovaru.

Chcete nové pivní chlazení?

Možná ale chlazení na pivo ještě nemáte. Pak je nejspíše na čase, abyste se podívali na nabídky obchodů a vybrali si některý z modelů domácích výčepních zařízení. Dlouhodobě se ukazují jako velmi spolehlivá zařízení značky Lindr, která je u nás asi nejznámější.

Objednávku pivního chlazení můžete uskutečnit i přes internet a není třeba se obávat. Je to snadné, rychlé a pokud nakupujete u ověřených prodejců, tak i spolehlivé a bezpečné. Příkladem je například eshop www.eldos-shop.cz.

Comments are closed.