Pivní svět Rotating Header Image

Natočte si vychlazené pivo doma na zahradě

Dobrých zpráv není nikdy dost. Letošní léto je z pohledu počasí poměrně teplé a s minimálním množstvím srážek. To samozřejmě není dobré pro přírodu, zahrádkáře a zemědělce, ale zase to nabízí více možností pro uspořádání různých rodinných či přátelských akcí.

Posedět doma na terase, pod pergolou až do večerních hodin… Zkrátka letní pohoda. Chybět nesmí samozřejmě něco dobrého na zub a tekutiny. K létu patří pivo. Nejlepší je točené. Nemusíte chodit se džbánkem do hospůdky. Stačí když si pořídíte vlastní pivní chlazení a tím dostanete domácí party do další úrovně. Na trhu jsou domácí výčepní zařízení, takže si jistě vyberete model, který vám bude vyhovovat včetně naražeče dle svého oblíbeného pivovaru.

Kombinujte tekutiny

Všeho s mírou – v horkých letních dnech byste rozhodně neměli být pouze na pivu. Ale nějaké to jedno, dvě, tři… během posezení a k zapití dobrého jídla… To samozřejmě láká. Pokud to proložíte i nealko tekutinami, třeba i klasickou vodou (může být ochucena citronem, lístkem máty atp.), pak je to vhodná kombinace právě s ohledem na vysoké teploty.

Výčepní zařízení pro celoroční užití

Pivní chlazení nemusíte využívat pouze doma a v létě. Pojedete například v zimě na chalupu? Není problém si ho vzít s sebou. Využití výčepního zařízení je celoroční, takže nákup se vám jistě vyplatí a přátelé to ocení a třeba si ho od vás zapůjčí.

Příjemné prožití druhé poloviny letních prázdnin přeje tým Eldos-shop.cz.

Comments are closed.