Pivní svět Rotating Header Image

Kontaktní gril NORDline KG-01

K přípravě pokrmů patří samozřejmě i grilování. To může probíhat v různých podobách. Pokud se pohybujeme v oblasti profesionálních gastro provozů – restaurací, hotelů…, pak jsou to zejména grilovací plotny či kontaktní grily. V dnešním článku se podíváme na druhou kategorii, konkrétně na model kontaktního grilu KG 01 od značky NORDline.

Profesionální gril

Gril KG 01 se řadí mezi profesionální modely. Tomu odpovídá zejména jeho špičkové provedení a kvalitní materiály, které zajistí nejen snadnou přípravu pokrmů, ale i odolnost tohoto vybavení. Nerezový elektrický gril NORDline KG-01 vás nezklame. A co víc, pokrmy, které díky němu připravíte, budou oceňovat vaši zákazníci.

Jak bychom tento gril představili? Výrobce v tomto případě zvolil takové řešení, kdy je k dispozici jedna spodní hladká grilovací deska a k ní i horní rýhovaná deska.

Kontaktní gril NORDline KG-01

Gril můžete využívat pro přípravu různých pokrmů, mezi které se řadí například rychlá příprava steaků, hamburgerů, ryb a jiných specialit, které máte ve svém jídelním lístku mezi grilovacími pokrmy. Při obsluze jistě oceníte možnost regulace teploty a možnosti oboustranného opékání. To vše slouží ke zkrácení doby grilování a to je dobrá zpráva samozřejmě pro vaše zákazníky, kteří zároveň získají o to šťavnatější pochoutku.

Závěrem uvedeme výčet vlastností, které u tohoto gastro zařízení uvádí výrobce, firma NORDline:

  • gril v nerezovém provedení
  • snadná údržba a čištění
  • gril KG-01 disponující teplotním rozsahem 50 – 300 °C
  • rozměr horní desky: 340 x 215 mm
  • rozměr spodní desky: 340 x 230 mm
  • vyjímatelný tác k zachytávání nečistot a tuku
  • 230 V / 50 Hz

Comments are closed.