Pivní svět Rotating Header Image

Grilovací plotna NORDline GP-02

Grilování – to není jen záležitost letních měsíců. Zároveň to není jen o tom, grilovat na grilu. Ano, je to nejčastější způsob, který vás asi napadne. Ale pokud vyrazíte do restaurace, tak vám ve většině případů nabídnou grilované pokrmy ne na klasickém grilu, ale s využitím jiného gastro vybavení – tím jsou například grilovací plotny. Dnes se podíváme na model GP-02, což je dvojitá grilovací plotna značky NORDline.

Proč NORDline? Znalci v oboru jistě ví, že se jedná o velmi kvalitně zpracované produkty. V oblasti gastro vybavení je značka NORDline na těch nejvyšších příčkách co se týče kvality, spolehlivosti a oblíbenosti mezi zákazníky, převážně tedy provozovatele restaurací, hotelů, fast foodů atp. Alternativou od této značky pak mohou být kontaktní grily. Hledáte-li klasické zahradní grily pro domácnost, pak vám tato značka sloužit nebude a spíše se podívejte na jiné výrobce například Cadac a jiné.

Grilovací plotna NORDline GP-02

Výhody značky Nordline

Proč právě grilovací plotna GP-2 NORDline? Tato dvojitá grilovací plotna významně usnadní a ulehčí práci pro vaše kuchaře. To bude mít za následek rychlejší dodání objednaného pokrmu pro vaše zákazníky, aniž by to mělo vliv na kvalitě a chuti jídla, spíše naopak. Odměnou pro vás budou spokojené úsměvy od návštěvníků, kteří si na takto připraveném pokrmu doslova smlsnou.

Kvalitní nerezové provedení a dlouhá životnost – to jsou dva hlavní důvody, proč byste se v případě nákupu gastro vybavení měli poohlédnout právě po této značce.

Na závěr uvedeme pár základních informací o modelu dvojité grilovací plotny NORDline GP-02.

Pracovní prostor je rozdělený na dvě plotny, jedna je hladká, druhá rýhovaná. Rozměry grilovací plotny jsou 75×40 cm (jedná se o rozměry obou ploten – polovin – dohromady). Během používání můžete samozřejmě regulovat teplotu a to v rozmezí hodnot 50 až 300°C. Součástí je mimo jiné i nádobka zachytávající tuk. Nechybí ani kontrolka chodu a vyhřívání.

Grilovací plotnu je možné zakoupit i v internetových obchodech jako například Eldos-shop.cz.

Comments are closed.