Pivní svět Rotating Header Image

Stylová vitrína NORDline ARC 100R

Stylová, moderní, kvalitní. Právě taková je chladící pultová vitrína NORDline nesoucí označení ARC 100R. Zaujme opravdu již na první pohled. Velmi zdařilé černo-nerezové provedení si to jistě zaslouží. Designeři značky NORDline odvedli velký kus práce. Ale samozřejmě zde nejde pouze o design, ale i o funkčnost…

Prezentace k nakousnutí

Obslužná vitrína ARC 100R je ideální pro prezentaci dortů, lahůdek, zákusků, chlebíčků atd. Kromě skvělé prezentace vašich pochutin nabízí i vše potřebné pro jejich uchování v co nejlepším možném stavu pro následnou konzumaci. Jedná se o prosklenou vitríny, přičemž jsou použita dvojitá skla. Prezentaci umocní i zabudované LED osvětlení ze dvou stran vitríny. Pro snadnou manipulaci s vitrínou byla přidána i kolečka s brzdou.

Stylová vitrína NORDline ARC 100R

Základní vybavení vitríny ARC 100R

Kam tento model zařadit? ARC 100R spadá mezi obslužné pultové chladící vitríny. Asi nejdůležitější vlastnosti, které vás jako zájemce o tuto vitrínu budou zajímat patří přítomnost ventilovaného chlazení, digitálního termostatu či funkce automatického odtávání. Nechybí ani vestavěný agregát. Pro prezentaci jsou k dispozici celkem tři police (skleněné, nastavitelné) o průměru 39 cm. Jak již bylo uvedeno na začátku článku, pro osvětlení byla zvolena technologie LED.

Chladící vitrína ARC 100R nabízí objem až 100 litrů. Provozní teplota je v rozmezí +2 až +8 °C. Pro chlazení se používá chladivo R 134a / R 600a. V neposlední řadě vás jistě budou zajímat i rozměry. Vnější rozměry chladící vitríny ARC 100R jsou 103 x 49 x 49 cm (v x š x h).

Pro detailnější informace již doporučujeme kontaktovat vašeho oblíbeného prodejce gastro zařízení.

Servis

Stát se může cokoliv, takže i proto je důležité vědět, kde nakoupit a kde případně zajistit servis. Z naší strany lze doporučit například eshop Eldos-shop.cz, který je oficiálním servisem značky NORDline pro Královéhradecký kraj.

Comments are closed.