Pivní svět Rotating Header Image

Pivní lázně v hotelu Malý pivovar

Pivní lázně si neustále drží velkou oblibu. Každým rokem přibývá těch, kteří si tuto jedinečnou relaxační proceduru vyzkoušeli. Zároveň ale nezůstane pouze u jednorázové „akci“. Mnoho z nás pojímá pivní lázně i jako příležitost na krásnou dovolenou. Objednávají se tedy i vícedenní pobyty, aby si návštěvníci více užili a opravdu dali odpočinout svému tělu!

Jedno i vícedenní pobyty

Jelikož je obliba pivní koupele obrovská, tak stejně, jak přibývá návštěvníků, tak roste i počet provozovatelů této pivní procedury. Dnes vám představíme ve zkratce pivní lázně v Klášteru Hradiště nad Jizerou. Tak jak to bývá, i zde je propojen pivovar s hotelem, což je asi nejčastějí forma a de fakto i lákadlo pro mnohé návštěvníky, kteří si chtějí jak užít relaxační koupele v pivu, tak třeba i ochutnat nějaké netradiční místní pivo, případně vše spojit i s prohlídkou pivovaru atp. Samozřejmě u vícedenních pobytů (v Klášteře se nabízí například víkendový balíček) je důležité i zázemí. Zde se o to postará hotel Malý pivovar, který vás nadchne zejména svým historickým nádechem, který je umocněn rekonstrukcí, která probíhala v letech 2012-2014.

Pivní lázně, které stojí za to!

V hotelu Malý pivovar pro vás připraví vše potřebné k tomu, abyste si váš pobyt užili tou maximální možnou mírou. Rozhodně nebudete zklamáni. A pokud nemáte čas na vícedenní pobyt, tak vezměte svoji partnerku, manželku…a užijte si pivní lázně v Klášteře Hradiště na Jizerou ve dvou. Krásné chvíle plné romantiky a relaxace s tím, koho máte nejraději jistě stojí za to.

Základní balíček pro dva, který zahrnuje pivní lázeň pro dvě osoby (každý má svoji vlastní), degustaci piva Klášter a následnou relaxaci na lůžku je možné pořídit za částku 1.300,- Kč (cena platná k datu vydání našeho článku, zdroj portál Prima-zazitky.cz).

Comments are closed.