Pivní svět Rotating Header Image

lindr

Že by přišlo jaro dřív?

Uplynulý víkend přinesl krásné dalo by se říci jarní počasí. Stejný trend pokračuje i na začátku nového pracovního týdne. Na sociálních sítích se tak objevily příspěvky, ve kterých lidé poukazovali na zahájení nové grilovací sezony, první vyjížďky na kolech, motorkách atp.

(Pokračování textu…)

Lindr Kontakt 70/K

Léto s sebou přináší opékačky, grilovačky, festivaly, letní zahrádky, posezení s přáteli, oslavy, párty, srazy… prostě celou řadu příležitostí na to, jak si užít příjemné chvíle s těmi, které máte nejraději. Záměrně jsme vyjmenovali akce, které se týkají více lidí a to z důvodu, že s nimi souvisí nejen dobré jídlo, ale i pití. A vzhledem k zaměření našeho portálu je jasné, co vám doporučíme… Ano, je to pivní chlazení. Dnes se podíváme na profesionální výčepní zařízení Kontakt 70/K od firmy Lindr. (Pokračování textu…)

Sleva na Lindr Pygmy 25

Pivní chlazení značky Lindr mají v oblibě domácnosti i profesionální výčepní. K dispozici jsou produktové řady, z kterých si mohou vybrat obě tyto cílové skupiny. Pokud na nákup nového chlazení nespěcháte a čekáte na akci či výprodej, možná vás zaujme aktuální sleva na eshopu Eldos-shop.cz, konkrétně na model Lindr Pygmy 25. (Pokračování textu…)

Výčepní zařízení pro profesionální využití

Počasí si s námi zahrává. Už to vypadalo, že se konečně dočkáme teplých dnů a najednou na konci dubna na některých místech sněžilo… To nás ale nesmí odradit a věřme, že to jsou jen poslední záblesky chladného počasí. Vždyť už se jistě všichni těšíte na to, že si budete moci v klidu posedět na zahrádce a dát si nějaké to dobré vychlazené pivečko. K tomu je třeba, aby restaurační zařízení mělo kvalitní vybavení. Mezi top produkty v oblasti pivní techniky patří například výčepní zařízení Lindr KONTAKT 70/K. (Pokračování textu…)

Lindr SOUDEK 1/8HP

Jaro je tu. Podle předpovědí bychom se již na Velikonoce měli dočkat teploty okolo sedmnácti stupňů. Postupně tedy můžeme vyrazit na zahrádku a začít s přípravami na letní sezónu, která mimo jiné zahrnuje i zahradní grilovačky a párty. S tím souvisí i vybavení – výčepní zařízení. Ano, pokud chcete nabídnout svým přátelům to nejlepší, pak si vyberte některé z pivních chlazení a pořiďte si jej na svoji terasu, pergolu, domácí bar… Dnes si představíme opravdu luxusní model, který je vhodný i pro profesionální zařízení (pro menší akce) – Lindr Soudek 1/8HP. (Pokračování textu…)

Lindr KONTAKT 70

Profesionální pivní chlazení. Ano, právě do této kategorie spadá i model Lindr KONTAKT 70. Jedná se o zařízení bez vzduchového kompresoru. Co nabízí pro své uživatele, jaký má výkon a pro jaké příležitosti se nejvíce osvědčí? Odpovědi hledejte v další části našeho článku. (Pokračování textu…)

Lindr PYGMY 30/K

Dnes si představíme další výčepní zařízení od firmy Lindr. Jedná se o profesionální model pivního chlazení Pygmy 30/K. Špičkové provedení, top produkt, který oceníte zejména v komečním využití. Nicméně to neznamená, že byste si jej nemohli pořídit i pro domácí potřeby, vše je na vás, jaké máte požadavky na výčepní zařízení. Pygmy 30/K je opravdový TOP produkt. (Pokračování textu…)

Silvestrovské vychlazené pivečko

Rok utekl jako voda, sice před námi jsou ještě vánoční svátky, ale také se blíží konec roku a s ním spojené oslavy. Každý z nás to má jinak, někdo Silvestra neslaví vůbec, někdo pozve pár svých přátel, někdo naopak upořádá velkou oslavu doma, další tráví poslední chvíle v roce například v nějaké restauraci, klubu, nebo třeba na horách atp. Pokud děláte oslavu doma a zvete každý rok své přátele, jistě přijde na řadu i to, co budete konzumovat. Milovníci piva by ocenili místo lahvového točené pivo. Díky domácímu pivnímu chlazení to není žádný problém. Vy ho ještě nemáte? (Pokračování textu…)

Lindr KONTAKT 115 Green Line

Profesionální, ekologický, energeticky účinný… Zkrátka samá pozitiva. Takový je Lindr KONTAKT 115 z modelové řady Green Line. Jedná se o kontaktní pivní chlazení bez vzduchového kompresoru. Proč přemýšlet právě nad tímto modelem chlazení? Za jakou cenu se prodává? Na tyto otázky odpovíme v další části článku. (Pokračování textu…)

Lindr SODA PYGMY

Sodovka, i to je nápoj, který zejména v létě je hodně žádaný a neměl bych chybět třeba i na vaší domácí zahradní párty. Pokud nechcete zůstávat u kupované sodové vody, která ne že by byla špatná, ale přecijen to není to pravé ořechové, tak se můžete poohlédnout i po alternativě. Tou je domácí vyrobená sodová voda. Dříve narození si pamatují bombičky a výrobu sodovky… Dnes jsou ale i další možnosti a to například v podobě výrobníku sodové vody. (Pokračování textu…)