Pivní svět Rotating Header Image

Lindr KONTAKT 115 Green Line

Profesionální, ekologický, energeticky účinný… Zkrátka samá pozitiva. Takový je Lindr KONTAKT 115 z modelové řady Green Line. Jedná se o kontaktní pivní chlazení bez vzduchového kompresoru. Proč přemýšlet právě nad tímto modelem chlazení? Za jakou cenu se prodává? Na tyto otázky odpovíme v další části článku.

Obdivuhodný chladící výkon

Model, který představujeme v dnešním článku je určený pro profesionální sektor. Tomu odpovídá zejména výkon, jenž nabízí pro své uživatele. O tom, že se jedná o velmi výkonné pivní chlazení svědčí základní údaje, které výrobce uvádí ve své specifikaci. Lindr KONTAKT 115 Green Line nabízí maximální výkon až 140 litrů skvěle vychlazeného piva za hodinu! Průběžný chladící výkon pak dosahuje rozmezí mei 115 a 130 litry za hodinu. To jsou hodnoty, které jsou velmi zajímavé o to více, že dané pivní chlazení má o 20% vyšší energetickou účinnost a o 20% menší spotřebu energie!

Lindr KONTAKT 115 Green Line

Ekologický výrobek

Lindr KONTAKT 115 Green Line se v současné době (prosinec 2015) prodává za cca 27 tisíc korun včetně DPH. Jako zdroj nám posloužil internetový obchod Eldos-shop.cz, který se specializuje právě na pivní chlazení od firmy Lindr. Proč ekologický? Šetrnost k životnímu prostředí je dána použitým ekologickým chladivem R -290. To však není konečný výčet důvodů, proč se jedná o ekologické pivní chlazení.

Jak uvádí firma Lindr, tak při výrobě modelu Lindr KONTAKT 115 je dbáno na systémovou úsporu energií, Použitý chladič je složen z plně recyklovatelných materiálů a nejsou v něm použity žádné polyuretanové izolace.

Použité materiály splňují nejvyšší požadavky hygienických norem. Zároveň je díky tomu zaručena dlouhá živostnost pivního chlazení. Pokud tedy potřebujete kvalitní profesionální pivní chlazení, které je zároveň ekologické, pak si do svého pomyslného nákupního košíku určitě vložte právě model 115 Green Line! Nebudete litovat.

Comments are closed.