Pivní svět Rotating Header Image

Šup do pece

Sortiment gastra je opravdu velmi pestrý. Naleznete zde celou řadu „pomocníků“, kteří vám pomohou připravit to nejlepší pro vaše zákazníky. Dnes se podíváme na další oblast, kterou jsou pekařské resp. cukrářské pece. Nebude se jednat o nějaké monstrózní pece, ale o modely pro běžné gastro provozy, které nabízí například vlastní pečivo či cukrovinky.

Rohlíčky obzvláště propečené

Ano, nemusíte být nutně velká pekárna, která produkuje každý den velké množství pečiva. Čerstvé rohlíčky či housky můžete nabízet třeba i ve své kavárně či menším gastro zařízení. A nemusí nutně zůstat v oblasti gastra. Třeba i vy doma si budete chtít založit vlastní mini pekárnu. Pořízení vlastní pekařské / cukrářské pece tak může být cestou, jak toho docílit a s trochou nadsázky se stát distributorem čerstvého pečiva nejen pro svoji rodinu, ale i pro blízké okolí, alespoň na pár dní v roce 🙂

Cenově to je sice trošku drahá záležitost, ale ne nic, co by nebylo dostupné pro někoho, kdo to opravdu využije. Pro gastro zařízení se pak samozřejmě jedná o jiný pohled, z kterého jsou pekařské a cukrářské pece NORDline opravdu výhodným nákupem. Tato značka se prezentuje precizním zpracováním, jednoduchou obsluhou a přijatelnou cenou. Pokud tedy uvažujete do svého provozu o tomto sortimentu, pak doporučujeme prostudovat nabídku právě značky NORDline.

Pekařské a cukrářské pece Nordline

Aktuální nabídka pecí

Podívejme se na současnou nabídku pekařských a cukrářských pecí značky NORDline. K tomu nám posloužil obchod Eldos-shop.cz, který má ve své nabídce celou řadu modelů gastro zařízení právě od této značky. Nově zde zařadil i zmíněný sortiment, což jistě potěší celou řadu zákazníků.

Jednou z hlavních předností pecí NORDline je dokonalý vnitřní ventilační systém. To je samozřejmě důležité pro to, aby byla zajištěna rovnoměrná distribuce tepla v celé peci. Z pohledu stability a odolnosti je třeba zmínit nerezové opláštění a vnitřní část trouby. Provedení je třeba vyzdvihnout, protože je na vysoké úrovni, tak jak jsme zvyklí i u dalšího sortimentu značky NORDline. Důležitá je samozřejmě i snadná údržba.

Požadujete maximální spolehlivost a bezpečnost? Ta je u pekařských a cukrářských pecí NORDline garantována evropskou výrobou.

Kompletní nabídku včetně aktuálních cen naleznete v eshopu www.eldos-shop.cz.

Comments are closed.