Pivní svět Rotating Header Image

Lindr SODA PYGMY

Sodovka, i to je nápoj, který zejména v létě je hodně žádaný a neměl bych chybět třeba i na vaší domácí zahradní párty. Pokud nechcete zůstávat u kupované sodové vody, která ne že by byla špatná, ale přecijen to není to pravé ořechové, tak se můžete poohlédnout i po alternativě. Tou je domácí vyrobená sodová voda. Dříve narození si pamatují bombičky a výrobu sodovky… Dnes jsou ale i další možnosti a to například v podobě výrobníku sodové vody.

Jedná se o podobné zařízení jako znáte u piva – tedy pivní chlazení. V tomto případě ale zařízení pracuje s nealko nápojem 🙂 Abychom byli přesní, tak sice není nikde psané, že by se nejednalo o zařízení pro domácí využití, ale v tomto případě je pořizovací cena poměrně vysoká, takže asi ne každý si jej pořídí právě pro domácí využití (nicméně máte-li sodovku v oblibě, pak je možné si výrobník pořídit i domů a vychutnávat si s přáteli kvalitně vychlazenou sodovku). Jedná se zejména o profesionální výrobníky sodové vody, které ocení v restauracích, hotelích, kancelářích či wellness centrech pro zajištění kvalitního nealko občerstvení nejen v horkých letních dnech.

Lindr SODA PYGMY

Jestliže u pivního chlazení se vám nejčastěji vybaví značka Lindr, tak asi nebudete překvapeni, že i v této oblasti má Lindr své pevné místo. I zde se jedná o precizní zpracování té nejvyšší kvality. Výrobníky sodové vody Lindr dokáží v současné době produkovat až 20 litrů vychlazené sodovky za hodinu. Moderní kompresorová jednotka, snadná obsluha. Co víc si přát. Skvělý doplněk k pivnímu chlazení pro zákazníky, kteří si nemohou dopřád klasické točené pivo. Výrobníky sodové vody pro profesionální i domácí potřeby. Lindr Soda Pygmy či Lindr Soda Elegance. Nakupujte například v eshopu www.eldos-shop.cz.

Comments are closed.