Pivní svět Rotating Header Image

Chlazená sodovka na žízeň

Možná to je sporné a těžko mluvit za nějakou větší skupinu, ale pokud se zeptáte lidí na názor, co nejlepšího v létě na uhasení žízně, pak asi převážná část odpoví, že to je studené točené pivo. Ale ne vždy si pivo můžete dát, nebo ho zkrátka rádi nemáte. Pak je třeba sáhnout po alternativě. Na žízeň nejsou zcela ideální slazené nápoje, takže taková dobře vychlazená sodovka je tím pravým, po čem se rovněž můžete poohlédnout.

A nemusí se nutně jednat o vodu (sodovku) z ledničky. Možná to někoho překvapí, ale podobně jako pivní chlazení, tak na trhu existují i speciální výčepní zařízení právě pro tento druh nápoje. Jedná se o tzv. výrobníky sodové vody, které jsou přizůsobeny na míru potřebám restaurací, kanceláří, ale i domácností v závislosti na tom, jaké množství sodovky potřebujete „vychladit“ za hodinu, jednoduše řečeno, jaká je spotřeba. Na základě toho si pak lze vybrat model, který uspokojí vaše potřeby.

Lindr chladí i sodovku

U pivního chlazení je velkým hráčem na trhu firma Lindr. Stejně tomu je i v případě výrobníků sodové vody, i zde se můžete obrátit a spolehnout na výrobky firmy Lindr. Kvalitní materiály, výborné zpracování a spolehlivost – to jsou hlavní předpoklady k úspěchu a firma Lindr to moc dobře ví. I proto jsou její výčepní zařízení tolik oblíbená a poptávaná.

Prohlédněte si videoprezentaci

Proč dlouhosáhle psát o něčem, co leze nahradit mluveným slovem, zvláště v dnešní moderní době. Oblíbený portál YouTube.com nalezne odpověď prakticky na jakýkoliv dotaz. Takže i na výrobníky sodovky vyběhlo několik videí, z nichž jedno dáváme k dispozici, abyste měli představu, jako takové chlazení pro sodovou vodu vypadá a jak přibližně funguje. Jedná se o prezentaci konkrétního modelu chlazení, Soda Elegance od firmy Lindr. Více informací můžete objevit i na stránkách výrobce www.lindr.cz, případně u svého prodejce chlazení.

Comments are closed.