Pivní svět Rotating Header Image

Moderní pivní chlazení Lindr PYGMY 20/K

V našich končinách jsou stále více oblíbené domácí oslavy a zahradní párty. Nemusí se nutně jednat o rodinnou oslavu narozenin, ale zejména v létě je těch příležitostí celá řada. Třeba se čas od času sejít s přáteli, sousedy atp. a užít si hezký večer. Právě k těmto příležitostem se vícenež hodí dobře vychlazené pivo. Vzhledem k aktuální nabídce pivního chlazení není od věci se poohlédnout po nějakém modelu a ten si zakoupit, než být odkázán na někoho dalšího, od koho si pivní chlazení zakoupíte. Velmi dobrý poměr ceny a výkonu nabízí výčepní zařízení od Lindru.

Vlastní pivní chlazení se hodí opravdu těm, kteří jej využívají častěji, nebo třeba v rámci jedné ulice, kde si chlazení vzájemně sousedé vzájemně půjčují a tím se využije maximální možnou měrou. Pokud pořádáte jednu dvě akce za rok, pak je asi zbytečné si pivní chlazení kupovat, ikdyž nikdy nevíte, zda nedojde ke změně, že?

Dobře vychlazené pivo na doma!

Pokud se podíváme na nabídku pivního chlazení právě pro domácí potřeby, kde postačí menší výkon myšleno v počtu vychlazených litrů piva za hodinu, pak se jako nejvhodnější adept jeví model Lindr PYGMY 20/K, který si můžete prohlédnout na obrázku.

Lindr Pygmy 20/K

V nabídce obchodů s pivním chlazením Lindr si můžete zakoupit buď základní model, nebo i kompletní sestavu, kde již máte vše potřebné k tomu, abyste si mohli dopřát skvěle vychlazené pivečko. Označení 20/k značí, že s tímto výčepním zařízením můžete natočit 15-20 litrů vychlazeného piva za hodinu, což je pro domácí potřeby zcela dostačující.

Pozor na kompatibilní naražeč

Ke každému chlazení je třeba mít mimo jiné i naražeč. Zde je třeba si dát pozor na to, jaké pivo a jaký naražeč máte. Pokud si kupujete nový, pak si u prodejce potvrďte, pro jaká piva (pivovary) je daný naražeč kompatibilní, abyste na to nepřišli až na poslední chvíli.

Lindr Pygmy 20/k je profesionální výčepní zařízení s vestavěným vzduchovým kompresorem. Jedná se o model, který jednoznačně patří mezi špičku v kategorii domácích stolních chladičů.

Comments are closed.