Pivní svět Rotating Header Image

Dobře vychlazené nápoje

Pokud jdete do obchodu s potravinami a nápoji, pak jistě chcete mít jistotu, že vystavované zboží je v pořádku a skladováno v těch nejlepších a odpovídajících podmínkách. Stejně tak tomu je například i v restauraci, hotelu zkrátka všude, kde je možné si zakoupit chlazené nápoje. K tomuto účely slouží speciální gastro vybavení, šité na míru potřebám restaurací, hotelů a prodejen. Jedná se zejména o chladící skříně, které mohou být v několika provedeních.

To vše je třeba, aby si zajistili majitelé zmiňovaných gastro zařízení. Výběr je velmi pestrý, takže zde záleží například na tom, zda již mají nějakou osvědčenou značku (platí v případě, kdy si dokupujete či obnovujete chladící či mrazící zařízení), nebo si necháte poradit (většinou v případě nákupu prvotního vybavení nové prodejny či restaurace) od svého prodejce.

Mezi spolehlivé a ověřené výrobce chladící techniky pro gastro zařízení patří např. Nordline, Vestfrost, Polair či Tefcold.

Na designu záleží

Ačkoliv primárně jde o to, aby dané chladící zařízení sloužilo svým hlavním potřebám – tedy chlazení nápojů a potravin, neméně důležitý je i jeho designové provedení. V tomto směru však prodejci těch nejznámějších značek rozhodně nezůstávají pozadu a jdou s moderními trendy. Víceméně je to tedy hlavně o tom, abyste si vybrali takovou chladící skříň, která bude vyhovovat vašim prostorům – dle toho tedy volit výšku, hloubku… Stejně tak je důležité se dívat i na celkový objem chladící skříně, aby byl dostatečný pro vaše potřeby, takže tuto záležitost rozhodně neberte na lehkou váhu, abyste si nezakoupili chladící zařízení, které nebude ve finále dostačující.

Plné či prosklené?

Pokud chcete, aby vaši zákazníci měli maximální přehled o tom, které nápoje či potraviny nabízíte, pak je dobré sáhnout po variantě chladící skříně s prosklenými dveřmi. Pokud kupujete vybavení např. do kuchyně, pak je toto asi zbytečné a můžete si klidně zakoupit model s plnými dveřmi.

Pokud bychom měli doporučit konkrétního výrobce, byla by to nejspíše firma Nosreti, která vyrábí a dodává na trh vlastní značku chladících a mrazících zařízení Nordline. Více informací můžete nalézt na stránkách výrobce www.nordline.cz.

Comments are closed.