Pivní svět Rotating Header Image

Silvestrovské vychlazené pivečko

Rok utekl jako voda, sice před námi jsou ještě vánoční svátky, ale také se blíží konec roku a s ním spojené oslavy. Každý z nás to má jinak, někdo Silvestra neslaví vůbec, někdo pozve pár svých přátel, někdo naopak upořádá velkou oslavu doma, další tráví poslední chvíle v roce například v nějaké restauraci, klubu, nebo třeba na horách atp. Pokud děláte oslavu doma a zvete každý rok své přátele, jistě přijde na řadu i to, co budete konzumovat. Milovníci piva by ocenili místo lahvového točené pivo. Díky domácímu pivnímu chlazení to není žádný problém. Vy ho ještě nemáte?

Lindr – ověřená kvalita

Jaké chlazení doporučit? Určitě je dobré si nejdříve shrnout, kolik oslav, párty atp. během roku děláte a také pro kolik lidí. Dále si zodpovědět otázku – když budete mít doma vlastní pivní chlazení, využijete jej i pro své vlastní potřeby? To vše je důležité pro to, abyste se ujistili, že právě pro vás je výhodné si pořídit vlastní pivní chlazení. Pokud ano, tak jaký model si pořídit s tím, že v této oblasti je to zejména o výkonu, které výčepní zařízení nabízí. A na trhu samozřejmě nejsou jen chlazení pro profesionální potřeby. Když se podíváme například na nabídku asi nejznámnějšího výrobce – firmy Lindr – tak by vás jako první měla oslovit modelová řada Lindr Pygmy 20, která obsahuje chlazení s výkonem 15 až 20 litrů vychlazeného piva za hodinu.

Vychlazené točené pivo

Vánoční překvapení

Možná vás někdo předežene a pod stromečkem objevíte pivní chlazení, které budete moci vyzkoušet již v tomto roce. Pokud ne, tak nezoufejte, pivní chlazení si můžete zakoupit i v internetových obchodech, takže i po svátcích se můžete podívat na nabídku vybraných obchodů a nějaký model si objednat. S nákupem domácího pivního chlazení vám prodejce jistě ochotně poradí a společně naleznete takové řešení, které bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám.

Přejeme klidné Vánoce

Ať už to bude jakkoliv, důležité je, abyste si svátky a poslední dny v roce užili bez stresu a starostí se svými blízkými. Právě tyto dny má většina z nás volno, takže zapomeňte na pracovní povinnosti, nehoňte se zbytečně s domácími pracemi, najděte si chvilku a poseďte s rodinou, kamarády, přáteli… S nebo i bez točeného vychlazeného piva 🙂

Tímto tedy přejeme klidné vánoční svátky, abyste pod stromečkem nalezli to, co si přejete. A pamatujte dárky se nehodnotí dle velikosti či jejich ceny… Nejcennější je, když vám někdo něco daruje od srdce s tím, že vás dobře zná a ví, z čeho byste měli největší radost.

Comments are closed.