Pivní svět Rotating Header Image

Pivní chlazení pod stromeček

Sice je teprve říjen, ale i tak jistě víte, že čas letí velmi rychle a za chvíli tu budou Vánoce. Lidé jsou různí, někteří již mají v současné době dárky nakoupené, někteří to začínají aktuálně řešit a poslední skupinou jsou lidé, kteří nakupují na poslední chvíli. Řekli jsme si, že pro vás připravíme zajímavý tip na vánoční dárek. Nevíme, zda to již někoho napadlo, ale určitě ano. Pivní chlazení! Ano, čtete dobře. I takový dárek se může objevit pod stromečkem a uvidíte, že udělá radost obdarovanému a jeho blízkému okolí…

Pivo po celý rok

Pivní chlazení oceníte zejména v letních měsících, ale i v zimě samozřejmě nalezne své uplatnění. Je to spíše o tom, jaké prostory máte k dispozici vy, pro své akce a párty. Pokud máte prostory pro celoroční využití a hojně to využíváte, je výčepní zařízení dárkem, který by vaše rodina jistě ocenila.

Výčepní zařízení

Jak vybírat pivní chlazení?

Výběr je víceméně závislý na tom, jak často a v jak velkém množství akce pořádáte. Protože výčepní zařízení se liší zejména svým výkonem resp. tím, kolik litrů vychlazeného piva nabízí během hodiny pro své uživatele. Takže předně zkuste odhadnout, jaké potřeby v tomto ohledu máte a následně se můžete vydat na lov do kamenných možná lépe internetových obchodů s nabídkou výčepních zařízení. Nebojte se nákupu v eshopu. Dobré je se spojit s provozovatelem vámi vybraného eshopu a na vše se jej dotázat. Vzhledem k tomu, že v takovém případě mají s prodejem chlazení mnoho zkušeností, jistě vám poradí, který typ pro vás bude nejvhodnější.

Pokud bychom se podívali na značky, tak zřejmě nepřekvapíme, že nejčastějším výrobcem v oblasti pivního chlazení je Lindr. Jeho produkty jsou kvalitní, odolné a dlouho vydrží. Při výběru pak nezapomeňte ani na pivní příslušenství jako například pivní naražeče, kde je třeba zohlednit to, jaké pivo máte v oblibě, aby naražeč byl kompatibilní s daným pivovarem (pivovary). Ale i to vám poradí v obchodě.

Takže hurá do nákupu vánočních dárků…

Comments are closed.