Pivní svět Rotating Header Image

točené pivo

Dopřejte si doma jedno točené

Uplynulý víkend už byl ve znamení vyšších teplot. Mnoho z nás tak konečně mohlo otevřít své zahrádky a uspořádat zahradní párty a oslavy. Právě na těchto akcích by jistě bodlo nějaké to točené. Ačkoliv jsme zvyklí si na točené zajít do hospody, tak to nemusí být jediná možnost, ikdyž to samozřejmě má své kouzlo – minimálně utečete z domácího prostředí… (Pokračování textu…)

Silvestrovské vychlazené pivečko

Rok utekl jako voda, sice před námi jsou ještě vánoční svátky, ale také se blíží konec roku a s ním spojené oslavy. Každý z nás to má jinak, někdo Silvestra neslaví vůbec, někdo pozve pár svých přátel, někdo naopak upořádá velkou oslavu doma, další tráví poslední chvíle v roce například v nějaké restauraci, klubu, nebo třeba na horách atp. Pokud děláte oslavu doma a zvete každý rok své přátele, jistě přijde na řadu i to, co budete konzumovat. Milovníci piva by ocenili místo lahvového točené pivo. Díky domácímu pivnímu chlazení to není žádný problém. Vy ho ještě nemáte? (Pokračování textu…)

Domácí točené…

Pojď na jedno. To asi slícháte poměrně dost často. Ale v některých případech se vám zkrátka nechce, zvlášť, když je léto, teplé počasí a vy si hovíte ve svém zahradním lehátku… Kdybyste tak měli i vlastní výčepní zařízení, to by pak teprve bylo „vytuněné zahradní posezení“. A hlavně ona pobídka by dostala nový rozměr v tom, že byste své přátele mohli kdykoliv pozvat na jedno točené právě k vám na zahradu. A přitom domácí točené pivečko, to není nic nereálného. (Pokračování textu…)