Pivní svět Rotating Header Image

Domácí točené…

Pojď na jedno. To asi slícháte poměrně dost často. Ale v některých případech se vám zkrátka nechce, zvlášť, když je léto, teplé počasí a vy si hovíte ve svém zahradním lehátku… Kdybyste tak měli i vlastní výčepní zařízení, to by pak teprve bylo „vytuněné zahradní posezení“. A hlavně ona pobídka by dostala nový rozměr v tom, že byste své přátele mohli kdykoliv pozvat na jedno točené právě k vám na zahradu. A přitom domácí točené pivečko, to není nic nereálného.

Domácí pivní zařízení od Lindru

Firma Lindr je předním výrobcem pivního chlazení a tak není divu, že ve své nabídce má i modely právě pro domácí použití. Jedná se o plnohodnotné, kvalitní výčepní zařízení, které je možné využít i pro profesionální potřeby. Víceméně hlavním rozdílem mezi domácím a „profi“ řešením v restauracích a jiných zařízeních je výkon, který dané pivní chlazení nabízí. Přecijen zahradní párty bývá menšího rozsahu, tedy alespoň ve většině případů, takže je dostačující vybrat výčepní zařízení s výkonem začínajícím na cca dvaceti litrech kvalitně vychlazeného pivečka za jednu hodinu. Pokud je tato hranice pro vás malá, pak vám nic nebrání se pustit do vyšších modelů s větším výkonem. Rozhodně je z čeho vybírat.

Domácí výčepní zařízení

Modelová řada Lindr Pygmy

Lindr Pygmy – to je označení modelů výčepního zařízení na pivo. Pokud se vrátíme k základnímu modelu, který se hodí do domácností či pro potřeby zahradního posezení (uspořádání menších oslav, párty a jiných sešlostí s přáteli), pak jej hledejte v internetových či kamenných obchodech pod označením Lindr Pygmy 20. Zde je pak třeba upozornit ještě na jednu věc, že v každém eshopu je třeba si pečlivě prohlédnout specifikaci, co vše je součástí balení. Výčepní zařízení je základ, ale není to vše, co potřebujete k tomu, abyste dosáhli tíženého výsledku v podobě vychlazeného piva. K tomu je potřeba i příslušenství, které buď již vlastníte, nebo budete muset dokoupit. Další možností je si vybírat nové pivní chlazení v kompetních sadách, kde je již vše potřebné.

Asi poslední důležitou informací je to, abyste měli k dispozici odpovídající naražeč, který bude kompatibilní s pivem, které máte rádi. I tuto informaci vám poskytne prodejce výčepního zařízení resp. většina to má obsaženo v popisu konkrétního modelu.

Co říci na závěr? Snad jen na zdraví a hezké počasí pro letní grilovací akce!

Comments are closed.