Pivní svět Rotating Header Image

Dvojitá gastro vybavení

Pokud jdete do restaurace, pak vás jako zákazníka až tak nezajímá, jaké gastro vybavení daná restaurace vlastní, ale spíše výsledek, který se vám objeví na stole na talíře a později v žaludku 🙂 Pro provozovatele by však mělo být důležité obojí. Jak spokojený zákazník, který si pochutná na jídle, které restaurace nabízí, tak i kvalitní vybavení kuchyně, s jehož pomocí bude moci kuchařský tým odvádět požadované výkony. Při výběru nového gastro vybavení je dobré se poohlédnout i po tzv. dvojitých modelech, za předpokladu, že to pro vaši restauraci bude efektivní. To je již na vašem zvážení, případně na konzultaci s prodejcem gastro vybavení.

Dvojitý kontaktní gril

Když už jsme naťukli tuto oblast, pojďme se podívat na dva zástupce dané kategorie. Prvním příkladem je dvojitý kontaktní gril od firmy Nordline, který je ideální právě pro profesionální zařízení. V obchodech jej můžete vidět pod označením Nordline KG-02. Jedná se o elektrický kontaktní gril, jehož desky jsou vyrobeny z kvalitní litiny, což zajišťuje dlouhou životnost (s ohledem na to, jak se ke grilu budete chovat samozřejmě) a spolehlivost. Horní plotny grilu jsou rýhované, spodní plotny pak zcela hladké.

Cenově se tento dvojitý kontaktní gril pohybuje těsně nad hranicí jedenácti tisíc korun včetně DPH (cena v internetových obchodech – březen 2015).

Dvojitý kontaktní gril

Dvojitá stolní fritéza

Druhým zástupcem je nerezová profesionální dvojitá fritéza Nordline FR-99, kterou jsme objevili v eshopu Eldos-shop.cz  za částku 10.769 Kč s DPH (17.3.2015). U fritézy je možné regulovat teplotu v rozmezí 50 – 200 stupňů celsia. Pro snadnou obsluhu nechybí ani tzv. studená zóna, termostat či kontrolka chodu a vyhřívání. Zkrátka vše potřebné pro to, abyste se mohli starat zejména o výsledek vaší práce, ne o to, jak s daným modelem fritézy zacházet.

Dvojitá stolní fritéza

Sháníte-li aktuálně kvalitní a spolehlivé gastro vybavení pro vaši restauraci, pak se nebojte poohlédnout po nabídce značky Nordline. Severská kvalita, která vás přesvědčí.

Comments are closed.