Pivní svět Rotating Header Image

Sinclair AMC 14AN

Možná si řeknete, proč se na „pivním portále, věnujeme tématice klimatizace resp. v tomto konkrétním případě mobilní klimatizace. Ale náš zápřah je poněkud širší, protože zde chceme prezentovat i cenné informace pro majitele hotelů či restaurací a právě mobilní klimatizace je určitě vybavením, které by nemělo v těchto zařízeních chybět. Jedná se zejména o skvělé řešení v případech menších prostor, takže např. do salonků, pokojů, skladů či kanceláří vedení hotelu či restaurace. A jaký model budeme prezentovat? Pro dnešní článek jsme vybrali mobilní klimatizaci Sinclair AMC 14AN.

Pro koho je určena?

Tato klimatizace najde své uplatnění v domácnostech, kancelářích či skladech. Ale rozhodně to není konečný výčet, je více méně na vás, za jakými účely ji použijete. Pouze je třeba mít na paměti, že tato mobilní klimatizace je vhodná pro prostory do 35 m2 resp. do 100 m3. Jedná se o opravdu zdařilý model, který má mnoho skvělých vlastností. Sinclair AMC 14AN je například jednou z mála mobilních klimatizací, která umí zároveň i topit. Firma Sinclair myslí i na spotřebu. V tomto ohledu spadá klimatizace do energetické třídy A (pro chlazení) resp. třídy A++ (topení).

Sinclair AMC 14AN

Hlavní vlastnosti modelu AMC 14AN Sinclair

Jaké jsou hlavní přednosti této mobilní klimatizace? Zde je výčet toho nejdůležitějšího, co případné zájemce jistě přesvědčí.

  • Funkce automatické ochrany
  • Nezávislá funkce odvlhčování
  • Řízení mikroprocesorem
  • Rotační kompresor
  • Vyjímatelný filtr
  • 24-hodinový časovač
  • Klimatizace, která je šetrná k životnímu prostředí

Mobilní klimatizaci AMC 14AN lze montovat do vnitřních i vnějších prostor, přičemž samotná instalace je opravdu velmi jednoduchá a nevyžaduje odbornou montáž.

Pokud chcete mít kompletní informace o tomto produktu, pak je dobré kontaktovat svého prodejce, který s vámi zkonzultuje vaše případné dotazy.

Comments are closed.