Pivní svět Rotating Header Image

Akce na chlazení Lindr

Když už bude konečně teplo? Otázka, kterou si asi klademe všichni. Zima má být v prosinci, ne v dubnu, kdy už se všichni těšíme ven, na zahrádku, terasu… Zkrátka načerpat energii a získat trochu toho pohybu. No a večer si sednou a dát si něco dobrého na zub a k pití, jak jinak. K teplému počasí pak bezesporu patří i zahradní párty, grilovačky atp.

Točené nelze nahradit

Pokud ještě nemáte vybavení pro uspořádání zahradní párty. Nechceme nikoho podporovat v pití alkoholu, ale v přijatelném množství, to není nic špatného.  A hlavně, když si představím třeba kýtu na rožni, nebo pořádný flákanec masa na grilu, tak k tomu se zkrátka nejlépe hodí vychlazené točené pivo. A teď je otázka, jaké? Lahvové pivo je sice pro zahradní akce přijatelné řešení, ale točené je zkrátka točené. Jenže chodit se džbánem do hospody, to už se moc nenosí, dnes je trend, pořídit si vlastní chlazení na pivo.

Výkonné výčepní zařízení

Samozřejmě to není pro každého. Jestli si doma uspořádáte jednu dvě akce za léto a to ještě pro pár osob, tak je asi zbytečné si pořizovat pivní chlazení. Ale u těch z vás, kteří prožíváte léto naplno a nenecháte si ujít příležitost k pořádné grilovačce, to už je k zamyšlení. Například výčepní zařízení Lindr, které je asi nejvíce rozšířené, přináší celou řadu modelů, z kterých si vybere každý dle své potřeby. Modely se liší dle toho, jaký výkon od nich potřebujete. V tomto směru je výkonem myšleno, kolik vychlazených piv (litrů) je dané chlazení schopno vyprodukovat. Tím tedy můžete odhadnout jaká je vaše spotřeba a jaký typ domácího pivního chlazení potřebujete.

Čas na nákup

Akce na chlazení Lindr

Právě nyní je vhodná doba si pořídit vlastní pivní chlazení. Celá řada internetových obchodů přichází s cenovými akcemi na vybrané modely výčepního zařízení. Aktuálně běží například akce i v eshopu Eldos-shop.cz (eshop ověřený zákazníky portálu Heureka.cz), kde je k vybraným sestavám výčepního zařízení Lindr nabízen sanitační set zdarma.

Comments are closed.