Pivní svět Rotating Header Image

Luxusní pivní chlazení Lindr Soudek 30

Mezi přední výrobce pivního chlazení patří bezesporu firma Lindr. Myslím, že pokud by se udělala anketa mezi občany s dotazem, aby jmenovali název výrobce výčepního zařízení, tak by ve věštšině případů jako odpoveď zazněl právě Lindr. Ale možná ne každý ví, že firma nenabízí pouze klasické modely, ale i různé „specialitky“. Dnes se podíváme na jednu z nich – Lindr Soudek 30.

Předně je třeba upřesnit, že se jedná o chlazení bez vzduchového kompresoru. Pokud se na toto chlazení podíváte, tak již z jeho provedení je zřejmé, do jakých prostor bude hlavně určeno. Ano, model Lindr Soudek 30 je předurčen pro umístění do dřevěných interiérů a v tomto případě nezáleží na tom, zda je to restaurace, chalupa či bar v rodinném domku.

Luxusní pivní chlazení Lindr Soudek 30

Pivo v plném proudu

Jak již bylo uvedeno, toto zařízení je možné použít jak v domácím, tak i v profesionálním (komerčním) prostoru. Co toto výčepní zařízení nabízí svým uživatelům. Asi nejvíce vás bude jistě zajímat výkon. Díky zařízení Lindr Soudek 30 si budete moci během jedné hodiny provozu dopřát 50 až 70 opravdu velmi dobře vychlazených piv. Důležité je samozřejmě i „nastartování“. Pokud zapnete přístroj, pak si můžete první vychlazené pivečko dopřát již během 3-5 minut. To vše v krásném moderním provedení z dubového dřeva. Doplňující prvky jsou pak řešeny ve dvou variantách – chrom a zlato.

Jaké jsou rozměry tohoto výčepního zařízení? Lindr Soudek 30 zabere 290 mm šířky, 460 mm výšky a 380 mm do hloubky.

Na přední straně můžete vidět výčepní kohout s dřevěným madlem. Těsně pod ním se nachází dřevěná zátka, pod kterou je umístěn regulátor teploty. Nechybí samozřejmě ani logo firmy Lindr v tradičním provedení. Na boku výrobce umístil větrací otvory. Nyní chybí ještě popis zadní části výčepního zařízení, kde je otvor od ventilátoru a samozřejmě i to „nejdůležitější“, tedy připojení nápojové hadice.

Představení modelu

Na internetu jsme dokonce objevili i instruktážní video, kde je daný model výčepního zařízení blíže popsán. Podívat se na něj můžete přímo v našem článku, nebo na Youtube profilu pivnichlazeni.

Comments are closed.