Pivní svět Rotating Header Image

Chladící boxy pro gastro odvětví

Vybavit restauraci či hospodu, to není pouze interiérová záležitost. Ano, zákazník restaurace se dále běžně nedostane, ale vybavení kuchyně je důležité pro samotnou kvalitu podávaného jídla, takže nepřímo jej zajímá i tato část vybavení. O to více by se měli majitelé restaurace věnovat výběru vhodného a kvalitního gastro vybavení, do kterého spadají mimo jiné i chladící boxy.

Využití chladících boxů

Chladící boxy nepatří sice až tak do základního vybavení, ale jsou možností například pro větší restaurace, kde se jim toto vyplatí. Jinak je využití chladících boxů poměrně pestré. Velmi dobře se osvědčí ve obchodech typu Makro, Tesco…, nebo v mlékárnách, masokombinátech, paštikárnách, bagetárnách atd.

Chladící boxy Polair

Značka Polair

Podíváme-li se na nabídku boxů, pak se mezi významné hráče na trhu řadí firma Polair, která nabízí velmi dobrý poměr ceny a výkonu. Mezi zákazníky je tato značka velmi oblíbená a to nejen v oblasti chladících boxů, ale i dalších výrobků v kategorii chladící a mrazící gastro zařízení.

Výhodný nákup

Nákup gastro vybavení, v tomto případě chladících boxů, je možný řešit v dnešní době i online skrze internetové obchody. V tomto směru doporučujeme obrátit se na eshopy, které zároveň nabízí i doplňkové služby typu odborná montáž a servis. Ačkoliv jsou tato zařízení kvalitní, nikdy nevíte, co se může přihodit a dobrý servis se jistě hodí, tak na to nezapomínejte. Pokud bychom měli přidat nějaký tip na eshop, kde se dá výhodně nakoupit gastro vybavení, byl by to například Eldos-shop.cz, který má kladná hodnocení i od zákazníků portálu Heureka.cz.

Comments are closed.