Pivní svět Rotating Header Image

Dopřejte si doma jedno točené

Uplynulý víkend už byl ve znamení vyšších teplot. Mnoho z nás tak konečně mohlo otevřít své zahrádky a uspořádat zahradní párty a oslavy. Právě na těchto akcích by jistě bodlo nějaké to točené. Ačkoliv jsme zvyklí si na točené zajít do hospody, tak to nemusí být jediná možnost, ikdyž to samozřejmě má své kouzlo – minimálně utečete z domácího prostředí…

Proč si ale nedopřát skvěle vychlazené pivo i doma? Vždyť na tom nic není a pokud rádi posedíte a neděláte podobné akce jen výjimečně, pak se vám vyplatí poohlédnout po nabídce domácích výčepních zařízení. Na české trhu hraje prim značka Lindr. Tu asi není třeba nikterak představovat. Ve své nabídce má pivní chlazení jak pro domácí využití, tak samozřejmě i pro profesionály. Jedná se o výčepní zařízení, která jsou velmi oblíbená mezi uživateli a dlouhodobě si drží vysoký standard.

Pivní chlazení Lindr

I sportovci si rádi dají…

A nemusí to být nutně jen v domácích podmínkách. Pokud se věnujete kolektivnímu sportu, jistě máte i svoji klubovnu či posezení pod pergolou. I tam se velmi osvědčí pivní chlazení. Pokud jej ještě nemáte, nebo se chystáte zakoupit nový model, jistě se dostanete do kontaktu právě s nabídkou výčepního zařízení firmy Lindr. K tomu si ještě pořídit nějaký pivní set a zábava po fyzické námaze může přijít. Dobré pivo, kvalitní posezení, skvělá zábava. To vše k létu a nejen k létu jistě patří.

Jak vybírat? Víceméně je to o tom si promyslet, jak výkonné pivní chlazení potřebujete. V tomto směru se výkon udává množstvím litrů piva, které je schopné dané zařízení vychladit během hodiny.

Pro domácí potřeby se mezi prvními modely objevuje pivní chlazení s výkonem 15 – 20 litrů za hodinu resp. 30 až 40 kvalitně vychlazených piv během jedné hodiny. Kokrétně je řeč o pivním chlazení Lindr PYGMY 20.

Nakupovat pivní chlazení můžete v dnešní době i online. Výběr eshopů je pestrý. My můžeme doporučit eshop Eldos-shop.cz.

Comments are closed.