Pivní svět Rotating Header Image

NORDline RS 15DR4SA

Květnové akce nekončí. Co pro vás nabízíme dnes? Opět gastro sortiment značky NORDline. Proč volit jinak, když víme, že se jedná o velmi kvalitní produkty, které jsou vyhledávané mezi zákazníky. Tentokrát se jedná o model chladničky s výparníkem. Její označení je RS 15DR4SA.

Standardně se tato chladnička pohybuje na částce 6.610,- Kč s DPH. Nyní v květnové akci si ji můžete pořídit výrazně levněji a to za cenu 4.790,- Kč s DPH, přičemž vám bude dovezena zdarma. Resp. akční cena a doprava záleží na tom, v jakém obchodě ji budete vyhledávat. My vycházíme z akčního letáku značky NORDline a zároveň z informací z ověřeného obchodu Eldos-shop.cz.

Chladnička s výparníkem NORDline RS 15DR4SA

Skvělé řešení pro všechny

Chcete vybavit hotelový pokoj? Potřebujete spolehlivou chladničku do vaší kanceláře? Chcete mít kvalitně skladované potraviny i na vaší chalupě? Pak se nebojte zakoupit právě tento model chladničky. NORDline RS 15DR4SA se stane tím nejlepším řešením pro vás.

Jedná se o energeticky úsporný spotřebič, který spadá do kategorie A++. V základní výbavě naleznete termostat, přihrádku na lahve, nastavitelné nožky a funkci automatického odtávání chladničky.

Specifikace chladničky NORDline

Na závěr již oblíbený výčet vlastností, které tato chladnička nabízí pro své uživatele:

  • Rozměry: 85x54x56 cm (vxšxh)
  • Energetická třída: A++
  • Objem chladničky: 104 l
  • Objem mrazničky: 14 l
  • Roční spotřeba: 137 kW
  • Hlučnost: 43
  • Mrazící výkon: 2 Kg/24hod.

Nepromeškejte svoji příležitost. Akční nabídka je platná již jen pár dnů resp. do konce měsíce května či do vyprodání zásob. Zadejte si proto www.eldos-shop.cz a nakupujte za výhodné ceny.

Comments are closed.