Pivní svět Rotating Header Image

NORDline RQ 52WC A+

TOP produkt, navíc za skvělou cenu. Taková je dubnová nabídka značky NORDline. O jakém produktu je řeč? Kombinovaná chladnička NORDline RQ 52WC v nerezovém provedení. Právě nyní si ji můžete pořídit za skvělou cenu 19.990,- Kč s DPH u vybraných prodejců. Ale pozor, akce je platná do 30.4.2016 nebo do vyprodání zásob. Pokud si tedy chcete vybavit vaši domácnost, nebo třeba gastro zařízení, pak neváhejte a proveďte co nejdříve objednávku třeba v eshopu Eldos-shop.cz.

Chladnička No Frost

Jedná se o kombinovanou chladničku, která mimo jiné využívá moderní technologie No Frost. Co tato technologie nabízí? Zejména to, že v tomto případě odpadá nutnost odmrazovat lednici. Potraviny tak vydrží déle čerstvé, než tomu je v případě běžných typů chladniček. Jak to všechno funguje? Technologie No Frost využívá nucené cirkulace vzduchu v chladničce. Tento vzduch je suchý, což způsobí, že se nevytváří námraza na potravinách, ani uvnitř chladničky / mrazničky.

NORDline RQ 52WC A+

Ideální do domácnosti

Značka NORDline nabízí řešení jak pro gastro provozovny, tak i pro domácnosti. Právě model RQ 52WC je určený pro domácí použití. K dispozici získáte celou řadu užitečných funkcí, z kterých zmíníme například funkce Prázdniny, Super chlazení či Super mrazák. Nechybí ani alarm či dětský zámek. Snadnou obsluhu zajišťuje mimo jiné i LED displej s dotykovým ovládáním. Chladnička spadá do energetické třídy A+.

Charakteristika

Na závěr uvedeme parametry, které značka NORDline uvádí k danému modelu, a které vás budou jistě také zajímat, než-li se rozhodnete, zda je tato chladnička tím pravým řešením do vaší domácnosti.

  • Objem chladničky: 292 l
  • Objem mrazničky: 86 l
  • Roční spotřeba: 328 kWh
  • Hlučnost: 43 dB
  • Vnější rozměry: 180,6 x 70,5 x 74,4 cm (výška, šířka, hloubka)

Comments are closed.