Pivní svět Rotating Header Image

Vinotéka Vestfrost W45

Prosklená chladící vitrína s ventilovaným chlazením Vestfrost W45. Gastro vinotéka, která se stane ozdobou vašeho provozu. Své místo si může najít i v domácnostech, kde si chcete zajistit vysoce kvalitní uchovávání vašich nápojů. V gastronomickém provozu je ideálním řešení pro prezentaci vín. Nabídněte svým zákazníkům v restauraci či vinotéce to nejlepší víno uchovávané za těch nejlepších podmínek.

Vinotéky značky Vestfrost jsou zárukou vysoké kvality a precizního zpracování. Jedná se o severského výrobce, který je v oblasti gastro produktů špičkou a nenabízí pouze vinotéky, ale i další vybavení, které ocení restaurace, bary, hotely i domácnosti.

Top produkt od ověřeného prodejce

Vinotéka s označení W45 je současným TOP produktem. Když se podíváte na nabídku internetových obchodů, bývá takto velmi často označována. V eshopu Eldos-shop.cz ji nyní můžete pořídit za akční cenu a s dopravou zdarma. To je velice lákavá nabídka. Je-li to tedy sortiment, který aktuálně sháníte v rámci dovybavení vašeho gastro provozu, určitě doporučujeme tento obchod navštívit. Těšit se můžete na vstřícný personál, který vždy ochotně a dobře poradí. Navíc na produkty značky Vestfrost nabízí profesionální odborný servis.

Vinotéka Vestfrost W45

Ideální prezentace nápojů

Atraktivní prezentace nápojů, zejména vín. A jaké jsou vlastnosti této chladící vinotéky? Zde je seznam toho nejdůležitějšího, co má výrobce v popisu.

  • Výška 82.5 cm
  • Šířka 59.5 cm
  • Hloubka 57.3 cm
  • Čistý objem 145 l
  • Příkon 110 W
  • Počet polic 5
  • Počet láhví 45 ks

Vinotéka Vestfrost W45 s digitálním termostatem umožní uživatelům, aby si sami nastavili rozdílnou teplotu pro dolní i horní část vinotéky. Z designového pohledu vás jistě zaujme kouřové sklo dveří, elegantní černé boky a precizně zpracované vnitřní prostředí (kamenná čerň) včetně osvětlení

Teplota v dolní části dosahuje hodnot od +10 až +18°C, teplota v horní části pak +5 až +10°C.

Comments are closed.