Pivní svět Rotating Header Image

Výčepní zařízení pro profesionální využití

Počasí si s námi zahrává. Už to vypadalo, že se konečně dočkáme teplých dnů a najednou na konci dubna na některých místech sněžilo… To nás ale nesmí odradit a věřme, že to jsou jen poslední záblesky chladného počasí. Vždyť už se jistě všichni těšíte na to, že si budete moci v klidu posedět na zahrádce a dát si nějaké to dobré vychlazené pivečko. K tomu je třeba, aby restaurační zařízení mělo kvalitní vybavení. Mezi top produkty v oblasti pivní techniky patří například výčepní zařízení Lindr KONTAKT 70/K.

Jedná se o pivní chlazení s vestavěným vzduchovým kompresorem. Poznejte nové možnosti v oblasti profesionálního točení piva. Lindr Kontakt 70/K je top produktem, který je možná malý svými rozměry, ale rozhodně ne výkonem. Vždyť jeho maximální hodnota dosahuje skvělých devadesát litrů piva za hodinu.  Průběžný výkon se pak pohybuje v rozmezí 60-80 litrů kvalitně vychlazeného piva za hodinu. I to je samozřejmě skvělá hodnota, která uspokojí potřeby velké části restaurací, hospod či zahrádek. Pro domácí využití doporučujeme sáhnout po modelech s menším výkonem, což je pro domácí zahradní párty zcela dostačující.

Lindr KONTAKT 70/K

Protože nás kromě vlastností tohoto výčepního zařízení zajímá i cena, dívali jsme se do nabídky internetových obchodů. Například v eshopu Eldos-shop.cz je v současné době toto pivní chlazení dostupné za částku 24.487,- Kč s DPH s tím, že v balení obdržíte následující:

  • chlazení na pivo
  • výčepní kohout 2x
  • odkapní miska
  • klíč na kohouty

Moderní chlazení oceněné širokou veřejností

Pivní chlazení Lindr je obecně považováno za špičku v dané kategorii. Produktová řada Kontakt byla oceněna odbornou veřejností za tu nejlepší z pohledu poměru ceny – výkonu – rozměrů a kvality. Ať už se tedy rozhodnete pro jakýkoliv model této řady, rozhodně neučiníte špatný nákup. Získáte moderní kontaktní chlazení na pivo, které vám nabídne to nejlepší, ať už si dáte pivo v restauraci nebo doma s přáteli na zahrádce.

Comments are closed.