Pivní svět Rotating Header Image

Výrobník ledu IM50 Nordline

O výrobnících ledu jsme se již na našem portále zmiňovali. Není tomu tak dávno, co jsme si představili model Nordline IM 26. Dnes se podíváme na jeho většího bratra, který je v obchodech nabízen pod označením IM 50. V čem se modely liší a kde je možné tento výrobník na led zakoupit? Čtěte dále.

Výkon a zásobník

Ano, hlavní rozdíl u obou modelů výrobníků ledu objevíte, pokud se zaměříte na výkon a kapacitu zásobníku. Výrobník ledu NORDline IM 50 má celkovou kapacitu zásobníku 14 kg (oproti 6 kg, které nabízí model IM 26). Když se poté podívám na hodnotu výkonu, tak už vám ihned bude jasné, dle čeho se vymýšlelo označení těchto výrobníků. Ano, číselná hodnota v názvu je shodná s maximálním výkonem, který daný model nabízí. U modelu IM 50 tedy můžete počítat s výkonem až 50kg za hodinu.

Výrobník ledu IM50 Nordline

NORDline je zárukou vysoké kvality gastro produktů. Jako materiál se nejčastěji využívá nerez, který je kvalitní, stabilní a odolný. V případě, že pro svůj gastro provoz hledáte kvalitní výrobník kloboučkového ledu, pak se jistě zaměřte na některých z těchto dvou modelů, které aktuální NORDline nabízí. Finální rozhodnutí padne zejména dle toho, jaké množství resp. výkon požadujete.

A kde si tento výrobník zakoupit? Nemusíte odcházet ze svého domova či kanceláře. Stačí, když si vyhledáte nabídku v některém z internetových obchodů a výrobník ledu objednáte online. Například v eshopu Eldos-shop.cz je tento výrobník aktuálně skladem a bude vám dopraven na libovolné místo v ČR, aniž by vám bylo účtováno dopravné.

Rozměry výrobníku

Na závěr uvádíme rozměry výrobníku ledu, které jsou uvedeny v oficiální dokumentaci značky NORDline.

  • Výška 81 cm
  • Šířka 54.8 cm
  • Hloubka 61 cm
  • Příkon 350 W

Comments are closed.