Pivní svět Rotating Header Image

NORDline IM 26

Do kategorie gastro vybavení rozhodně patří i výrobníky ledu. A právě do této oblasti se dnes podíváme spolu s konkrétním produktem – výrobníkem ledu IM 26 od světově známé značky NORDline. Pomocník, který nesmí chybět v žádné restauraci či hotelu.

Proč výrobník ledu značky NORDline?

Jaké jsou hlavní přednosti modelu IM 26 NORDline? Jednou z nich je mimo jiné to, že led, který se vyrobí právě v tomto výrobníku neředí nápoj, do kterého takto vyrobený led vložíte, ale pouze ho ochlazuje. Abychom byli přesní, tak zmínění model je výrobníkem tzv. kloboučkového ledu. Disponuje kapacitou zásobníku 6 kg. Zároveň se pyšní opláštěním INOX, což je záruka vysoké kvality provedení. NORDline IM 26 má tedy nerezové opláštění. Z další výbavy zmíníme například čeřidlový systém chlazení vzduchem, klapku k odběru ledu, lopatku na led… Výrobník využívá chladivo R 134a.

NORDline IM 26

Snadná instalace výrobníku

Nemusíte se bát složité instalace. Vše je intuitivní a jednoduché. K samotné instalaci vám postačí následující.

1. Přívod pitné vody, kdy je třeba zajistit teplotu v rozmezí +5 až + 40 °C. V tomto případě není nutná instalace změkčovače vody.

2. Zajistit tlak vody v rozmezí od 1 až 5 barů.

3. Odpad vody je třeba instalovat minimálně 50 mm pod výpustí výrobníku ledu a to do vzdálenosti 1m. Pokud to není možné takto zajistit, je nutné instalovat výrobník na podstavec.

Tento model výrobníku ledu značky NORDline můžete výhodně zakoupit v internetovém obchodě Eldos-shop.cz.

Comments are closed.