Pivní svět Rotating Header Image

NORDline FR-66B

Fritéza – vybavení, které nesmí chybět v žádné profesionální kuchyni. A proč být při zemi, když si můžete pořídit hned dvojitý model. Návštěvníky našeho portálu jistě nepřekvapí, že ani v této kategorii nechybí model od ověřeného výrobce – značky NORDline. Právě tato značka je specialistou na gastro vybavení vysoké kvality. Pojďme si představit model dvojité fritézy FR-66B.

Precizní provedení

Aby bylo jakékoliv gastro vybavení spolehlivé, je třeba, aby bylo provedeno co nejprecizněji. Své o tom moc dobře ví zástupci značky NORDline, a tak si právě na provedení dávají opravdu velmi záležet. I v případě dvojité fritézy je zvoleno kvalitní a odolné nerezové opláštění, které je základem úspěchu. Obecně jsou gastro produkty NORDline vysoce hodnoceny v oblasti profesionálních provozovatelů gastro zařízení díky své spolehlivosti a dlouhé životnosti.

Dvojitá fritéza NORDline FR-66B

Vybavení pro gastronomii s sebou přináší velké výzvy, neustále je třeba hlídat nové trendy a technologie. Práce s podobnými zařízeními jako jsou zmíněné dvojité fritézy musí být snadná, aby v kuchyni ušetřila čas a tím i náklady na výrobu oblíbených pokrmů.

Specifikace dvojité fritézy NORDline FR-66B

Pro snazší práci je k dispozici i kontrolka chodu a vyhřívání a samozřejmě i možnost regulace teploty. Kuchaři jisto ocení i přítomnost studené zóny. Základní údaje dané výrobcem uvádíme níže:

  • Šířka 59 cm
  • Hloubka 44 cm
  • Výška 29 cm
  • Příkon 6 W
  • Napětí 230 V
  • Kapacita oleje 6+6 litrů
  • Rozměr koše (rozměr je stejný pro oba koše) 20x22x10cm

Pro více informací se můžete obrátit na provozovatele eshopu Eldos-shop.cz, kde je tato fritéza nyní dostupná za akční cenu.

Comments are closed.