Pivní svět Rotating Header Image

Lindr KONTAKT 70

Profesionální pivní chlazení. Ano, právě do této kategorie spadá i model Lindr KONTAKT 70. Jedná se o zařízení bez vzduchového kompresoru. Co nabízí pro své uživatele, jaký má výkon a pro jaké příležitosti se nejvíce osvědčí? Odpovědi hledejte v další části našeho článku.

Výkonné pivní chlazení

Lindr KONTAKT 70 je možná malé pivní chlazení, co se týče rozměrů, ale tím jeho „maličkost“ končí. Když se podíváme na výkon, který nabízí svým uživatelům, pak je třeba smeknout klobouk. Představovaný model totiž disponuje průběžných chladícím výkonem v rozsahu hodnot od 60 do 80 litrů za hodinu. Maximální chladící výkon je pak ještě o něco výše, konkrétně na hodnotě 90 litrů kvalitně vychlazeného piva během jedné hodiny!

Lindr KONTAKT 70

Důležité je mimo jiné i to, jak rychle se toto pivní zařízení dostane do správné provozní teploty. I zde jsou hodnoty více než uspokojivé. Od chvíle, kdy zařízení zapnete, je třeba čekat pouhých cca 5-8 minut, než bude připraveno první kvalitně vychlazené pivo v thermobloku.

Lindr KONTAKT 70 je velmi kvalitním pivních chlazením, které obsahuje dva výčepní kohouty, chlazení na pivo, odkapní misku a klíče na výčepní kohouty. Materiály, které jsou použity pro výrobu tohoto pivního chlazení, jsou kvalitní a spolehlivé. Kompletní konstrukce i šnek jsou totiž vyrobeny z kvalitní oceli.

Využití? Lindr KONTAKT 70 se nejvíce hodí například pro stánkový prodej, nebo pro různé cateringové akce.

Krátké představení na YouTube

Pokud chcete vidět toto pivní chlazení „naživo“ resp. dozvědět se o něm více, aniž byste museli jezdit do některé z prodejen, můžete využít videoprezentace uživatele „pivnichlazeni“ – portálu YouTube, který k tomuto konkrétnímu modelu Lindr KONTAKT 70 připravil speciální příspěvek. Prohlédnout si jej můžete i zde:

Comments are closed.