Pivní svět Rotating Header Image

Sakura SCF 5800

Možná si říkáte, proč vás chceme v dnešním článku zatahovat do problémů s vlhkostí. Ale on to není jen problém domácností. Problémy s vlhkostí řeší i restaurace či hotely. I zde platí, že pokud v daných objektech existují místnosti, ve kterých se nedaří nadměrnou vlhkost odstranit například větráním, je na zvážení, zakoupení příslušných nástrojů, které s vlhkostí umí zatočit. Do menších prostor doporučujeme zkusit třeba odvlhčovač vzduchu SFC 5800 od Sakury.

Kuchyně, koupelna nebo sklad…

Restaurace, hotel… je více méně jedno, o který objekt se jedná. Ale místnosti jako jsou koupelny, kuchyně, sklady, šatny často mají problém s výskytem plísní. To rozhodně není ideální stav a je třeba jej řešit. Když se podíváme na nabídku odvlhčovačů, pak to není neřešitelný problém. Přecijen neustále „lítat“ a ošetřovat objevená místa například Savem, není nic, co by chtěl správce objektu dokola řešit. Pokud se nezaměříte na hlavní příčinu, kterou je již zmíněná nadměrná vlhkost, tak to budete dělat třeba do nekonečna.

Odvlhčovače vzduchu si s tím umí velmi dobře poradit. Dnešní modely už nejsou takové strašáky, které upoutají na první pohled. Jedná se o moderní designově zdařile řešené nástroje, které zapadnou do interiéru a co je hlavní, splní to, co od nich očekáváte. Co tedy očekávat od modelu Sakura SFC 5800?

Mini odvlhčovač vzduchu Sakura SCF 5800

Malý, ale výkonný odvlhčovač

Rozměry odvlhčovače Sakura SFC 5800 jsou 249 x 154 x 352,5 mm. Jedná se tedy opravdu o velmi malý přístroj, ale pozor pouze co se týče rozměrů. Mini rozměry neznamenají mini výkon. V tomto případě se model pyšní s ohledem na své využití velkému výkonu. Nákupem získáte plnohodnotný odvlhčovač vzduchu, který dokáže během jednoho dne zachytit až 600 ml vodních par. Využít jej můžete v prostorech od 15 do 20 m2.

Kromě toho, že se jedná o malý nástroj, tak je i lehký, takže jej snadno můžete přenášet tam, kde bude nejvíce užitečný.

Pokud plánujete nákup odvlhčovače vzduchu, zkuste se podívat na nabídku eshopu Eldos-shop.cz, jistě si vyberete.

Comments are closed.