Pivní svět Rotating Header Image

NORDline UMD 1850 FR CE

Mrazící ostrov, to není žádná lokalita na severním pólu, ale jedna z mnoha položek v oblasti gastro vybavení, bez které se neobejde například obchod s potravinami, kuchyň v resturaci či hotelu atp. Jak již z názvu vyplývá, hlavním účelem mrazících ostrovů je uchování potravin v mraženém stavu v takových podmínkách, které umožní jejich pozdější bezproblémové využití k přípravě různých pokrmů. Mezi mrazící ostrovy spadá i model značky Nordline – UMD 1850 FR CE. Pojďme si jej blíže představit.

Nízká spotřeba energie

Mrazící ostrov NORDline UMD 1850 FR CE nabízí svým uživatelům celkový objem (mrazničky) 689litrů. Zároveň disponuje i digitálním termostatem. Dobrou zprávou pro každého zájemce je mimo jiné i to, že má snadnou údržbu a také šetří vaše peníze. Ptáte se proč? Protože obsahuje elektronický regulátor s jehož pomocí dokáže snížit spotřebu energie. Pro snazší usazení do prostoru nechybí nastavitelné nožky.

Pokud chcete svým zákazníkům (platí zejména pro obchody s potravinami, super či hypermarkety…) prezentovat své výrobky v té nejvyšší kvalitě, pak se poohlédněte právě po mrazícím ostrově NORDline UMD 1850 FR CE.

NORDline UMD 1850 FR CE

Velký úložný prostor

Díky tomuto modelu se vám do rukou dostane vskutku velký úložný prostor, takže budete moci „vystavit“ své produkty bez větších omezení. UMD 1850 FR CE nejen nabízí kvalitní funkce, ale také elegantní vzhled, který je doplněn vhodně lištami v šedém provedení.

Mezi další vlastnosti a funkce, které můžete u mrazničky využívat v případě potřeba, patří ekologicky šetrné chladivo R 290, automatické odmrazování, drátěné koše, LED osvětlení vnitřního prostoru, kolečka atp.

Na objednávku je také možné si model upravit a mít lišty v jiném barevném provedení. Nebo si doobjednat i další příslušenství, které využijete pro propagaci svých produktů.

Pokud vás tento model oslovil a chtěli byste si jej zakoupit, nebo získat bližší informace, pak navštivte například internetový obchod Eldos-shop.cz, který je prodejcem gastro vybavení značky NORDline.

Comments are closed.