Pivní svět Rotating Header Image

Vestfrost POS COOLER 72L

Gastro – oblast, do které spadá nejen jídlo, ale i nápoje. Stejně tak, jako je třeba řádně uchovávat pochutiny a suroviny pro přípravu různých pokrmů, tak i nápoje je důležité uchovávat v ideálních podmínkách. Příkladem toho jsou například chladící vitríny, nebo chladící vany. Speciální chladící vanou pro nápoje je i model firmy Vestfrost – POS COOLER 72L.

Výkon především

Vestfrost je záruka vysoké kvality. Což je samozřejmě velmi důležité pro každého, kdo chce v gastro odvětví něčeho dosáhnout. Ano, vybavení, přístup k zákazníkům a ochota se věnovat svému oboru je základem úspěchu každého gastro zařízení. V případě modelu chladící vany POS COOLER 72L se nemáte čeho obávat. Jedná se o výkonný model, který vychladí různé nápoje, ať už jsou baleny v plechovkách či lahvích. To vše bez rozdílu typu nápoje.

Co tedy očekávat od chladící vany POS COOLER? V prvé řadě to je ventilované chlazení, zasouvací poklop, termostat, kolečka a nožky.

Vestfrost POS COOLER 72L

Další důležitá informace pro každého je jistě to, jaký objem vychlazených nápojů dokáže pojmout. Tato chladící vana se pyšní celkovým objemem 72 litrů. V praxi tak můžete počítat s tím, že se do ní uskladní například 96 kusů plechovek o objemu 0,33 litrů, případně 72 kusů lahví o objemu 0,50 l.

Rozměry chladící vany

Chladící vanu můžete získat například v eshopu Eldos-shop.cz a to s těmito rozměry (údaje udené výrobcem):

  • Výška 94 cm
  • Šířka 60 cm
  • Hloubka 40 cm

Comments are closed.