Pivní svět Rotating Header Image

Chladící vinotéka Vestfrost W 38

Vinotéka. Dnes již není žádným překvapením, když má někdo v domácnosti či kanceláři vlastní vinotéku. Samozřejmě máme na mysli chladící vinotéky, které uchovají vaše nápoje (nutně to nemusí být vína, ale i jiné alkoholické i nealkoholické nápoje) v ideálních podmínkách pro následnou konzumaci. Vinotéky jsou však důležitým vybavením i pro gastro zařízení. V těchto případech se pak jedná o profesionální modely chladících vinoték, které kromě chlazení nápojů musí i dobře vypadat resp. prezentovat vína v elegantním stylu.

Jednou ze značek, která se v tomto oboru pohybuje mezi těmi nej, je mimo jiné firma Vestfrost. Model, který si dnes představíme, můžete v obchodech vyhledávat pod označením W 38. Obecně řečeno volba značky Vestfrost je zárukou precizního zpracování a vysoké kvality i odolnosti. Nejinak tomu je samozřejmě i u chladící vinotéky Vestfrost W 38.

Chladící vinotéka Vestfrost W 38

Základní charakteristika chladící vinotéky

Model W 38 spadá do kategorie prosklených vinoték. Výrobce si dal záležet, takže potěší nejen svými funkcemi, ale i designově. Vinotéka tak vhodně zapadne do jakéhokoliv interiéru. Pokud bychom se podívali na hlavní vlastnosti a přednosti vinotéky, pak je třeba informovat o tom, že se jedná o model s ventilovaným chlazením a digitálním termostatem. Výhodou jistě je, že máte možnost si nastavit rozdílnou teplotu pro pravou i levou část vinotéky. Z dalších vlastností to je například funkce automatického odtávání. Nechybí ani osvětlení vnitřního prostoru.

Užitečný elegán

Pro umocnění elegantního designu je použito kouřového sklo u dveří, černé boky a kamenná čerň ve vnitřních prostorách vinotéky. Pro snazší manipulaci je vinotéka osazena zadními kolečky.

Díky této profesionální vinotéce získáte kvalitně vychlazené nápoje kdykoliv budete potřebovat a současně s tím, nabídnete pro své zákazníky jedinečnou formu prezentace vašich vín – platí pro restaurace, ale i pro domácí potřeby.

Na závěr je jistě vhodné upřesnit i to, kolik vín (lahví) se do tohoto modelu vejde. Pak tedy vězte, že do chladící vinotéky Vestfrost W 38 je možné umístit až 38 lahví. Čistý objem je 140 litrů.

Rozměry pak: výška 89 cm, šířka 60 cm a hloubka 57.3 cm.

Zakoupit ji můžete například v internetovém obchodě www.eldos-shop.cz.

Comments are closed.