Pivní svět Rotating Header Image

Výčepní zařízení KONTAKT 55

Pivo je naším nejoblíbenějším nápojem. Nechceme samozřejmě nikoho přemlouvat k pití alkoholu, ale je to skutečnost, která se asi jentak nezmění. I proto výrobci přichází s novinkami typu ochucené pivo v plechovkách, které se stává doslova hitem v letních měsících. Když už jsme u léta, tak se nám plní zahrádky, terasy a jiné prostory, kde si lidé pořádají párty… a právě na nich už nechybí ani pivní chlazení, aby si každý mohl dopřát nějaké to točené.

Profi vybavení pro restaurace

Ale samozřejmě převládají hospody a restaurace, kde je důležité mít kvalitní výčepní zařízení, které bez problémů obslouží veškeré návštěvníky. Pokud se podíváme na nabídku tohoto typu zařízení, pak se jako nejvhodnější a nejčastěji používané zařízení objevuje pivní chlazení značky Lindr. V nabídce této značky je celá řada modelů, z nichž si vyberou nejen profesionálové, ale i domácnosti, které jej využít pro již zmíněné zahradní párty a nejen pro ně.

Výčepní zařízení KONTAKT 55

Z profesionálních modelů zmíníme například výčepní zařízení Lindr Kontakt 55. Jedná se o chlazení bez vzduchového kompresoru. Oproti jiným modelům se pyšní poměrně všestranným použitím a variabilností zejména v komerčním využití, prezentačních akcích pivovaů či rautech. Důležitá je samozřejmě i rychlost. Pokud zařízení zapnete, tak první dokonale vychlazené pivo získáte již za 2-4 minuty, což je skvělé.

Jistě vás bude zajímat i výkon. Maximální hodnota dostahuje až 50 litrů kvalitně vychlazeného piva za hodinu.

Objednávejte u svého prodejce výčepního zařízení. Lindr je záruka kvality, rozhodně se nemáte čeho bát.

Comments are closed.