Pivní svět Rotating Header Image

Příslušenství k výčepnímu zařízení

Naražeče, kompresory, sanitace, tlakování atd. to je jen drobný výčet kategorií příslušenství pro výčepní zařízení. A právě vhodné příslušenství je potřebné pro správné fungování a péči o vámi zakoupené pivní chlazení. Na tuto kategorii produktů se zaměřila hned celá řada výrobců včetně firmy Lindr, která je předním výrobcem výčepního zařízení.

Výrobci příslušenství pro pivní chlazení

Se kterými dalšími výrobci příslušenství se mohou zákazníci setkat v kamenných a internetových obchodech? Kromě Lindru to jsou například DMFit, DSI, John Guest, MicroMatic či Nordline. Ve všech případech se jedná s spolehlivé výrobky, které nabízí pro vaše pivní chlazení to nejlepší, aby byla zajištěna jeho správná funkčnost a dlouhodobost užívání.

Jaké konkrétní příslušenství lze k výčepnímu zařízení objednávat?

Sanitační molitanová kulička

Na obrázku je vidět například molitanová kulička (různých průměru), která je vhodná pro sanitaci pivního vedení. Ve vaší výbavě zároveň nesmí chybět ani hadička, která slouží k propojení pivního vedení. To je však ukázka spíše drobného příslušenství z kategorie spojovacího materiálu. Mezi hlavní a nepostradatelné patří zejména naražeče (typu Bajonet, Plochý či Kombi), kompresory a tlakování (CO2, N2).

Pokud si nejste jistí, co vše je potřeba k tomu, abyste si mohli doma vychutnat nějaké to pěkně vychlazené točené, tak se obraťte na některého z prodejců výčepního zařízení, kteří vám jistě poradí v závislosti na tom, jaké jsou vaše představy a přání.

Comments are closed.