Pivní svět Rotating Header Image

Rychlé jídlo na grilu

Abychom upřesnili téma dnešního článku, budeme se věnovat dalšímu gastro vybavení. Konkrétně si představíme grilovací plotny. Že nevíte, o co se jedná? Určitě ano, jen to možná z názvu nepoznáte. Grilovací plotny máte možnost vidět zejména v zařízeních typu rychlé občerstvení. Nechybí však ani v restauračních zařízeních, kde mají své pevné místo pro přípravu kvalitních pokrmů.

Grilovací plotny na minutky

Jedná se o velmi užitečného pomocníka do kuchyně. Máme samozřejmě na mysli zejména využití v gastro odvětví, ikdyž nikde není psáno, že si grilovací plotnu nemůže pořídit domů… Grilovací plotny jsou skvělé pro přípravu minutkových jídel. Nebudete potřebovat nic jiného, žádné další nádobí. V tomto směru doporučujeme poohlédnout se po nabídce značky Nordline, která je specialistou na gastro vybavení. Ve svém sortimentu má právě i nerezové gastro plotny. Jedná se o velmi kvalitní výrobky s vysokou spolehlivostí.

Dvojitá grilovací plotna

Na obrázku je vidět model dvojité grilovací plotny. Samozřejmostí těchto modelů je možnost regulace teploty či kontrolka chodu a vyhřívání. Pro výrobu jsou použity pouze ověřené a kvalitní materiály. Příprava minutkových jídel je zkrátka zábavou a je radost se dívat, když kuchař využije grilovací plotnu přímo před vámi. Toto je vidět například v obchodních domech, kde jsou jednotlivé „stánky“ s rychlým občerstvením, kdy vám kuchař přímo před vámi připraví pokrm, takže máte možnost vše sledovat „naživo“.

Nákup zboží značky Nordline

Nabídku gastro vybavení včetně grilovacích ploten značky Nordline naleznete například v internetovém obchodě www.eldos-shop.cz, odkud je převzat i obrázek dvojité grilovací plotny. Na tyto produkty je zde aktuálně nabízena i doprava zdarma.

Comments are closed.