Pivní svět Rotating Header Image

Sakura STAC 12 CPA CF

Proč toto téma na našem portále? Ačkoliv jsme primárně zaměřeni na pivo a tématiku s tím spojenou, tak i restaurace, hotely atp. spadají do oblastí, které nás v tomto směru zajímají, stejně tak jako gastro produkty… A vzhledem k tomu, že i v restauracích si chcete dopřát kvalitní pivo v příjemném prostředí, jsou klimatizace něčím, co s touto tématikou víceméně souvisí. Dnes se podíváme na zoubek moderní mobilní klimatizaci Sakura STAC 12 CPA CF, která je mezi uživateli velmi poptávaná.

Aktuální dostupnost!

Pokud zvažujete nákup právě tohoto modelu mobilní klimatizace, pak si dejte dobrý pozor na dostupnost, kterou eshopy a prodejny uvádějí. Dle posledních zpráv od výhradního dovozce, bude tato klimatizace dostupná pro český trh na přelomu dubna a května 2016, takže pokud nyní někdo avizuje, že má mobilní klimatizaci Sakura STAC 12 CPA CF skladem, pak se před samotnou objednávkou daného prodejce dotažte, zda tomu tak opravdu je, jestli se nejedná o klamavý údaj.

Sakura STAC 12 CPA/CF

Charakteristika mobilní klimatizace STAC 12 CPA CF

Zpět k samotnému produktu. Cílem je nabídnout uživatelům moderní plně funkční nástroj, který je zároveň energeticky úsporný a šetrný k životnímu prostředí. To vše splňuje právě model od Sakury. STAC 12 CPA/CF je označen jako tzv. 3v1 produkt. Proč? Protože nabízí více užitečných funkcí v jednom přístroji. Kromě chlazení jí lze použít i pro vysoušení či jako ventilátor. Z mnoha skvělých funkcí zmíníme například noční režim resp. funkci SLEEP – ta umožňuje nastavení pro noční hodiny, aniž by vás chod klimatizace jakkoliv rušil. Naopak, je zajištěný velmi tichý chod.

Klimatizační jednotka STAC 12 CPA/CF spadá do energetické třídy A a mimo jiné i do kategorie samoodpařovacích klimatizací. Pro uživatele je tato informace důležitá z toho důvodu, že tento model klimatizace nevyžaduje nutnost vylévat kondenzát.

Důraz byl kladen i na maximální komfort při obsluze, čemuž pomáhá mimo jiné LCD displej či dálkové ovládání. Mobilní klimatizace je vhodná pro prostory s plochou místnosti do 70 m3. Výhoda je i v snadné a rychlé instalaci. Zakoupit resp. v současné době (duben 2016) provést předobjednávku, můžete například v eshopu Eldos-shop.cz.

Comments are closed.