Pivní svět Rotating Header Image

Skryté pivní chlazení

Dnes opět z trošku jiného soudku. Budeme se sice věnovat chlazení, ale ne v podobě výčepního zařízení. Ukážeme si, jakou vymoženost lidé dokáží vymyslet. Zkrátka originální chlazení na pivní lahve, které je nenápadně zakomponováno do zahradního posezení. Vše je pak zdokumentováno na videu, které naleznete ke shlédnutí na konci dnešního článku.

Cíl je jasný, dopřát si kvalitně vychlazené lahvové pivo, tedy alternativu k točenému pivu aniž by bylo nutné chodit pro něj domů do ledničky, nebo nějakou takovou ledničku mít přímo pod pergolou. Zkrátka takové zařízení, které funkčně i designově zapadne do těchto prostor. Možná se to někomu zdá jako nemožný úkol, ale opak je pravdou. Lidé umí vymyslet prakticky vše. Něco podobného jsme tu již jednou popisovali v dřívějších článcích. To se jednalo o pivní chlazení umístěné v zahrádce. Dnes tedy podobná varianta na vaši terasu či pod pergolu.

Dáte si pivo? Počkejte vteřinku…

Na obrázku je vidět, o čem je vlastně řeč, ikdyž nejlépe to poznáte zejména na přiloženém videu. Při příchodu si vůbec nevšimnete, ani vás nenapadne, že by pod pergolou bylo něco zvláštního. Posezení, dlažba… nic neobvyklého. Ale stačí jen jedno stisknutí dálkového ovladače a začnou se dít divy. Ze země vyjede jedna dlaždice a pod ní i stojan s pivními lahvemi. A není to pouhý stojan, ale plně funkční chlazení na pivní lahve resp. na jakékoliv lahve, ale ve většině případů zde lze očekávat právě tento mok.

s

Skryté pivní chlazení

Neznáme cenu tohoto řešení, které není určeno pro každého, ale je to zajímavý nápad a pokud někdo chce mít opravdu originální chlazení na pivní lahve, je toto určitě správná cesta. Pro ostatní doporučíme klasické chlazení na točené pivo. Cenově dostupné a spolehlivé.

Kdo uhodne, kde je?

Když si pustíte video od začátku, asi by málokoho z vás napadlo, že se pod pergolou nachází i pivní chlazení – tedy v tomto případě ne klasické výčepní začízení, ale chladící „stojan“, kde lze uchovávat pivní lahve. Ale i tak se jedná o skvělý „tunning“ zahradního posezení, který jistě ohromí každého návštěvníka.

Comments are closed.