Pivní svět Rotating Header Image

Pivní zahradní doplněk

Dnes to bude takové netradiční, zejména pro pobavení. Na internetu jsme totiž objevili zajímavé video, kde je vidět opravdu originálně řešené pivní chlazení. Jen upřesníme, že se nejedná o výčepní zařízení, ale o vychytávku pro ty, kteří si chtějí vychladit pivo v lahvi. Je to taková alternativa pro ty, kteří nemají sklep, nebo nádrž, do které by ponořili napříkad basičku… Ono v této oblasti jsou lidé velmi vynalézaví, o čemž se přesvědčíte i na konci článku.

Proč pivní zahradní doplněk? Je to z důvodu, že se jedná o „zařízení“, které je zabudováno do terénu na zahradě. A ikdyž se jedná o chlazení pro pivo, tak na první pohled to nikdo neodhalí. Vše vypadá jen jako jakási okrasa vaší zahrádky. Ale když se podíváte pod pokličku, tak zjistíte, že se zde skrývá něco mnohem zajímavějšího. Pak už stačí jen vyndat „zásobník“ a vzít si jednu či více vychlazených pivních lahví. Z dostupného videa neznáme bližší podrobnosti, takže nevíme pro kolik lahví piva je zařízení určeno a zda je pivo chlazené ve vodě, nebo jentak vložené pod zem… Zájemci si ale jistě zkusí zjistit více informací, aby si něco podobného mohli vytvořit na svoji zahrádku.

Takže na domácí zahradní párty máte další možnost, jak si užít dobře vychlazeného piva. Kromě pivního chlazení je tu zahradní chladící set pro pivní lahve 🙂

Chlazení piva na zahradě

Dost bylo povídání. Teď už přímo k věci. Určitě vás zajímá, jak toto pivní chlazení (nejedná se tedy o točené vychlazené pivo, ale o klasické pivo v lahvi) vypadá v praxi. Podívejte se na přiložené video. Na první pohled by vás jistě nenapadlo, že se na této zahrádce nachází nějaké pivní chlazení, že? Stačí pár „tahů“ a vychlazené pivko je na světě. Tajná skrýš na vaší zahrádce, kterou ocení právě milovníci zlatavého moku.

Pokud ale dáváte přednost točenému pivu, pak vás zklameme a je třeba se podívat po nabídce setů domácího výčepního zařízení.

Comments are closed.