Pivní svět Rotating Header Image

Pivo ze sedmého schodu…jde to i jinak

Pivo má být dobře vychlazené. Platí to pro pivo lahvové, točené, ale i pro pivo v plechovce. Možností, jak toho docílit je celá řada a každý na to má svůj vlastní postup. Co vy, z jakého schodu je nejlepší, také preferujete pivo ze sedmého schodu? 🙂 Ale, co když nemáte sklep? Pak přichází na řadu chlazení v několika různých podobách. Někdy to jsou opravdu vynálezy hodné státního vyznamenání… Osvědčenou metodou pro točené pivo je samozřejmě pivní chlazení, o tom asi netřeba diskutovat, přece to nenecháme např. na různé vychytávky typu chladící půllitr atp.

Legendární způsob chlazení

Pro připomenutí přikládáme video z filmu Vesničko má středisková. Na to se dá dívat kdykoli…

Výčepní zařízení Lindr

A když už pivní chlazení, tak od jaké značky. Nerad bych se někoho dotknul, ale myslím, že pokud se zeptáte v jakékoliv hospodě, tak vám jako první řeknou značku Lindr, která nabízí opravdu skvělé produkty z oblasti výčepního zařízení.

A nabídka je opravdu pestrá. Na své si přijdou provozovatelé hospod a restaurací, ale i domácí nadšenci, kteří si rádi natočí pivo např. na svém zahradním posezení nebo mají svůj vlastní minibar v obývacím pokoji. Objednávat můžete kompletní sestavy, které se postarají o vše potřebné a co je důležité, nabídnou to hlavní a tím je dobře vychlazené a chutné pivo. Samozřejmostí je, že se musíte o své výčepní zařízení dobře starat, jedině tak bude zachována ta správná chuť pivního moku.

Pro „fajnšmekry“ jsou připraveny luxusní chladící sestavy, které se stanou ozdobou vašeho interiéru.

Sodobary

Lindr to není jen chlazené pivo. Tato společnost připravila i speciální chladící zařízení pro chlazení sodové vody. Díky tomu si můžete doma, nebo v kanceláři vždy dopřád doušek kvalitní a dobře vychlazené „minerálky“. Pokud vás tento sortiment zajímá, pak hledejte na internetu, nebo u prodejců výrobky označené jako tzv. Sodobary.

Comments are closed.