Pivní svět Rotating Header Image

Lindr SOUDEK 1/8HP

Jaro je tu. Podle předpovědí bychom se již na Velikonoce měli dočkat teploty okolo sedmnácti stupňů. Postupně tedy můžeme vyrazit na zahrádku a začít s přípravami na letní sezónu, která mimo jiné zahrnuje i zahradní grilovačky a párty. S tím souvisí i vybavení – výčepní zařízení. Ano, pokud chcete nabídnout svým přátelům to nejlepší, pak si vyberte některé z pivních chlazení a pořiďte si jej na svoji terasu, pergolu, domácí bar… Dnes si představíme opravdu luxusní model, který je vhodný i pro profesionální zařízení (pro menší akce) – Lindr Soudek 1/8HP.

Nebojte, cenově se jedná o přijatelné řešení pro domácnosti, pokud se chcete trošku odlišit a přitom zachovat maximální kvalitu a výkon pivního chlazení. Stylové výčepní zařízení Lindr Soudek 1/8HP nemá integrováno vzduchový kompresor.

Rychlý start

Pokud aktivujete = zapnete pivní chlazení, tak si první pivo budete moci dopřát již po třech až pěti minutách a to v té nejvyšší možné kvalitě.  Vše je jednoduché, takže pokud máte s pivních chlazením zkušenosti, nebude vás nic zdržovat. U nováčků to zkrátka bude chtít trošku nacvičit, abyste pivo správně a rychle natočili, ale tak tomu je v případě jakéhokoliv modelu pivního chlazení.

Výčepní zařízení Lindr SOUDEK 1/8HP

Výkon chlazení

Model pivního chlazení Lindr Soudek 1/8HP nabídne svým uživatelům průběžný výkon 15 až 20 litrů za hodinu. V přepočtu na piva resp. půllitry to je 30 až 40 kvalitně vychlazených piv za jednu hodinu. Z toho je dáno i využití. Toto výčepní zařízení je přímo ideální pro domácí „pivní bary“ či menší zahradní akce.

Zdařilý design výčepního zařízení

Upoutá na první pohled. Vzhled však není to jediné, co by vás mělo oslovit. Spolehnout se můžete na vysokou kvalitu provedení. Lindr Soudek 1/8HP vhodně kombinuje dubové dřevo a nerez. Výsledek je úchvatný. Použité doplňky a pohledově uhlazený design  – to je moderní pivní chlazení, které nesmí chybět v žádném domácím baru.

Comments are closed.