Pivní svět Rotating Header Image

SINCLAIR AMC 11AN

Klimatizace. Záležitost, která má jistě mnoho zastánců i odpůrců. Jedno je jisté, pokud se klimatizace používá tak, jak má, pak je dobrým pomocníkem. V současnosti jsou velmi poptávané tzv. mobilní klimatizace, které se hodí do kanceláří, skladů či domácností. Jedná se o praktické modely, které nijak nenaruší vzhled místnosti, ve které jsou použity. Výrobci si dávají velmi záležet na elegantním moderním nerušivém designu.

Značka Sinclair

Mezi přední výrobce mobilních klimatizací patří značka Sinclair. V minulosti jsme se již věnovali například modelu AMC 14 AN, který se řadí mezi top produkty této značky resp. top produkty v kategorii mobilních klimatizací. Dnes se podíváme do stejné „rodiny“, konkrétně na model Sinclair AMC 11AN. Fotografii této mobilní klimatizaci si můžete prohlédnout uvnitř článku.

SINCLAIR AMC 11AN

Úsporný model klimatizace

Předně je třeba říci, že model AMC 11AN je energeticky úsporný. V tomto směru je zařazen do kategorie klimatizací v nízké energetické třídě A, A++ (chlazení, topení). Z výše uvedeného tedy vyplývá, že tento model nejen chladí, ale umí i topit. Kvalitní provedení zajistilo této klimatizaci oblibu u zákazníků a to nejen v domácnostech. Jako řešení jej vybírají i firmy, hotely či restaurace do svých kanceláří či skladů. AMC 11AN se jim za tuto důvěru odvděčí spolehlivostí a jednoduchou obsluhou.

Charakteristika mobilní klimatizace Sinclair AMC 11AN

Uvažujete o nákupu mobilní klimatazace? Pořiďte si jeden z mála modelů, který umí i topit. Zajímají vás bližší informace. Pak se podívejte, jak popisuje model Sinclair AMC 11AN výrobce:

  • Chladící výkon: 3,0 kW
  • Topící výkon: 3,0 kW
  • Odvlhčovací výkon: 2,0 litrů/h
  • Plocha místnosti: do 50 m³
  • Příkon: 1280 / 1100 W
  • Hmotnost: 28,5 kg
  • Rozměry: 300 x 778 x 505 mm (ŠxVxH )

Zakoupit jej můžete například v internetovém obchodě Eldos-shop.cz.

Comments are closed.